ALYNAS – naujas pilstomo alaus parduotuvių-barų tinklas, kuriame parduodamas pilstomas alus. Jį galima gerti vietoje ar pirkti išsinešti.

Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune ir Palangoje įkurtų „Alyno“ parduotuvių-barų ir užeigų koncepcija yra išskirtinė, nes ligi šiol Lietuvoje nebuvo vietos, kur būtų parduodama per 40 rūšių pilstomo alaus.

„Alynas“ laukia kiekvieno alaus mėgėjo. Gurmanai čia randa jau spėtų įvertinti alaus rūšių ir gali išbandyti naujų. Tie, kurie specialios technologijos arba kaimiško alaus ligi šiol nebuvo ragavę, atras naujų skonių.

Beveik visas parduodamas alus yra nefiltruotas, jo rūgimas neskatinamas jokiais cheminiais priedais. Alus gaminamas tik iš natūralių produktų ir gardinamas medumi ar kmynais.

„Alynas“ palaiko dėl didžiųjų alaus gamyklų konkurencijos stipriai kenčiančius smulkiuosius alaus gamintojus, kurie yra pagrindiniai kaimiško alaus tiekėjai, ir siūlo savo klientams paragauti įvairių Lietuvos regionų aludarių produkcijos. Tie, kas vertina pasaulyje žinomų gamintojų vardus, „Alyno“ parduotuvėse-baruose ir užeigose atras vokiško, čekiško, belgiško pilstomo alaus.

„Alyno“ parduotuvėse sumontuoti aukščiausios kokybės bei naujausių technologijų alaus išpilstymo įrenginiai. Šis įrenginių komplektas leidžia atšaldyti bei išpilstyti iki 400 litrų atšaldyto alaus per vieną darbo valandą.

Siūlomas alus nėra pigesnis nei įprastose prekyvietėse, tačiau jo kokybė gerokai aukštesnė, o skonis geresnis. Prie alaus galima pasirinkti įvairių užkandžių, vytintos žuvies.

Idėja atidaryti analogų Lietuvoje neturintį tinklą „Alyno“ įkūrėjams gimė išsamiai išnagrinėjus šalies alaus rinką ir lankantis pas vietos aludarius. Tačiau patys svarbiausi buvo, yra ir bus kaimiškam alui neabejotiną pirmenybę teikiančių klientų poreikiai.

Įkurti didžiausius alaus mėgėjus sutraukiančias parduotuves, barus ir užeigas padėjo ir viešnagės šimtametes tradicijas puoselėjančių įvairių Europos šalių alaus daryklose, pažintis su populiariausiomis Rusijos, Latvijos ir Estijos pilstomo alaus parduotuvėmis ir aludėmis.

I 11:00-23:00, II-VII 11:00-2:00.

Atsiliepimų dar nėra. Būkite pirmas!