Naujasis fontanas pramogautojus šiltuoju metų laiku stebina muzikos, šviesos ir vandens šokiu. Patinkančią melodiją, pagal kurią fontanas šoks, galima pasirinkti SMS žinute iš specialaus grojaraščio. Užsakyti šokančio fontano atliekamą dainą kainuoja 3 eurus. Kasdien pramogautojai džiuginami ir nemokamais valandos trukmės pasirodymais. 

Priklausomai nuo pasirinkto muzikos kūrinio keičiasi vandens čiurkšlių aukštis, kryptis, taip pat fontano apšvietimas. Pagal kūrinį vandens čiurkšles valdo speciali kompiuterinė įranga. Pagal vėjo kryptį ir stiprumą fontano kompiuterinė įranga automatiškai reguliuoja vandens čiurkšlių aukštį ir srovės kampą.

Įspūdingą šviesos muzikos efektą kuria 260 sumontuotų vandens purkštukų ir 48 įvairių spalvų šviestuvai, kurie išgauna visos gamos spalvas. Fontano įranga pirkta Graikijoje ir Italijoje.

Po fontano baseinu sumontuoti 5 galingi vokiški siurbliai pagrindinę čiurkšlę išstumia į 8 metrų aukštį, o per minutę į orą pakelia beveik 4,3 tonos vandens. Pagal pakeliamo vandens kiekį Palangoje įrengtas fontanas yra pats didžiausias šokantis fontanas Lietuvoje.

adsdsdsdsds
2019-03-08 as nemoku pyrst ddddddddddddbgggggfgfdgsdgdfsdgfdgfgfdgddsfdgdfdggvrgerggegdsgdf
Tipinis Lietuvis
2018-08-25 Tam ir yra skirtas tel. nr iskilus nesklandumams... Ta pati galiu pasakyti, jog neturedami saskaitos uzsisakinejate proto bokstai..
muzikinis fontanas
2018-07-08 Siandien uzsakeme daina mob zinute , gavome ir patvirtinima , kad pagros , nors keistoka zinute , siunteme uzsakyma 15.44, o parase , kad sugros 15.42, pralaukeme puse valandos ir nieko.
muzikinis fontanas
2018-07-08 uzsakeme daina mob. zinute ir jos nesugrojo, nors gavome patvirtinima del dainos uzsakymo. Apmaudu:(