Spektaklis vaikams „Arklio Dominyko meilė“

Spektaklis vaikams „Arklio Dominyko meilė“

Pjesės autorius: Improvizacija pagal V.V.Landsbergį
Organizatorius: Teatras "Avilys"
Režisierius: Arūnas Pakulevičius
Vaidina: Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius
Visai šeimai
Tai pasakojimas apie laukinį arklį Dominyką, kuris įsimylėjo...rugiagėlę. Meilė buvo tokia stipri, kad arklys Dominykas nepatingėjo ir į Afriką nukeliauti, kad perduotų linkėjimus savo mylimosios giminaitėms – rugiagėlių pievai. Keliaudamas jis sutiko krokodilą, kupranugarį, bezdžionę, dramblį, begemotą ... Kiekvienas iš šių personažų turi savo charakterį, lengvai atpažįstamą ir žmonių pasaulyje – chuliganas krokodilas, verslininkas kupranugaris, pamaiva bezdžionė ir t.t. Nugalėjęs visus sunkumus, Dominykas grįžta ankstyvą pavasarį, kad vėl pasėtų savo rugiagėlę... Rugiagėlė šioje istorijoje įkūnyja kiekvieno iš mūsų svajonę, tačiau, kad ji išsipildytų, tenka padėti nemažai pastangų...
Trukmė: 1 val.
Bilieto kaina – 6 Eur. Bilietus parduoda Bilietai.lt Iš anksto bilietus galima įsigyti teatro „Avilys“ pramogų zonoje - Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. +370 608 52961 , arba 1 val. prieš spektaklį renginio vietoje. Vietų skaičius ribotas !

 

  • 2016-07-19
2016-07-19 2016-07-19 Europe/Vilnius Spektaklis vaikams „Arklio Dominyko meilė“ Pjesės autorius: Improvizacija pagal V.V.Landsbergį Organizatorius: Teatras "Avilys" Režisierius: Arūnas Pakulevičius Vaidina: Rita Kiškūnaitė, Arūnas Pakulevičius Visai šeimai Tai pasakojimas apie... --- //www.palangatic.lt/index.php?module=events&action=event&id=370 Viešbutis „Žilvinas“ (Kęstučio g. 26)
  • Viešbutis „Žilvinas“ (Kęstučio g. 26)
  • Kaina: 7.00