Kalėdinis miestelis iliuzijų name „Eureka“

Kalėdinis miestelis iliuzijų name „Eureka“

Jau nuo gruodžio 8 d. lankytojai galės mėgautis Kalėdiniu miesteliu iliuzijų namo „Eureka“ kiemelyje.

Čia jūsų lauks Kalėdinė mugė, šventinė nuotaika bei nuotaikinga programa!

Šventinių laikotarpiu iliuzijų name „Eureka“ lankysis ne kas kitas, kaip pats iliuzionistas Kalėdų senelis, kuris ne tik išklausys slapčiausius vaikų norus, ar įteiks saldžią dovanėlę, bet taip pat nudžiugins lankytojus įvairiais triukais.

Kartu su iliuzionistu Kalėdu seneliu „Eurekoje“ svečiuosis ir elfe, kuri iliuzijų name įkurs pačias tikriausias Kalėdines dirbtuves!

Dirbtuvėse lankytojai galės pasigaminti sau šventinį žaisliuką, cukraus glajumi ir spalvotais saldainiukais padekoruoti imbierinį sausainį, išmokti karpyti nuostabias snaiges ar netgi parašyti laišką Kalėdų seneliui.

  • 2017-12-08  11:00 - 20:00
2017-12-08 11:00 2017-12-08 20:00 Europe/Vilnius Kalėdinis miestelis iliuzijų name „Eureka“ Jau nuo gruodžio 8 d. lankytojai galės mėgautis Kalėdiniu miesteliu iliuzijų namo „Eureka“ kiemelyje. Čia jūsų lauks Kalėdinė mugė, šventinė nuotaika bei nuotaikinga programa! Šventinių laikotarpiu iliuzijų name „Eureka“ lankysis ne kas kitas, kaip pats iliuzionistas Kalėdų senelis, kuris ne tik... --- //www.palangatic.lt/index.php?module=events&action=event&id=1263 Iliuzijų namas „Eureka“, J. Basanavičiaus g. 24 A, Palanga, Palanga, Palangoje