Konferencijų galimybės

Jūsų darbui ir poilsiui

Palanga – puikus pasirinkimas norintiems derinti darbą ir poilsį. Tą neabejotinai patvirtins šiame kurorte konferencijas, seminarus bei darbinius kelių miestų atstovų susitikimus rengiantys įmonių ar įstaigų vadovai.

Palangos viešbučiai svetingai atvers duris konferencijų organizatoriams bei pasiūlys aukštą aptarnavimo lygį ir platų galimybių pasirinkimą. Palangos konferencijų salėse, talpinančiose nuo kelių dešimčių iki 700 dalyvių, gali vykti ne tik profesiniai mokymai, konferencijos ar seminarai – didžiausiame šalies kurorte rengiami ir valstybinio lygio susitikimai.
Pasibaigus aktyviai ir įtemptai darbo dienai, jūsų lauks viešbučių siūlomi malonumai – baseinai, pirtys ar spa paslaugos. Jėgas atgauti bei atsipalaiduoti padės ir pajūrio gamta – jodu prisodrintas oras, jūra, kopos, Birutės parkas, taip pat – mieste vykstantys įvairūs kultūriniai bei pramoginiai renginiai.

Palangoje viskas – tiek kurorto infrastruktūra, tiek ir pati gamta – vieningai tarnauja tam, kad po aktyvios darbo dienos galėtumėte puikiai pailsėti bei pasisemti jėgų, ir naują darbo dieną vėl pradėtumėte žvalūs bei energingi.