Ekskursijos

Palangos turizmo informacijos centras kviečia į nepakartojamas ekskursijas!

Gerą nuotaiką, neužmirštamus įspūdžius garantuojame!

Keliauti siūlome ir su grupe, ir individualiai - pasistengsime išpildyti visus Jūsų lūkesčius!

 

Ekskursija - „Palanga: tobulas Tiškevičių verslo planas“

Trukmė - 2 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: prie Birutės kalno, Birutės parke

Kaina asmeniui: 7 Eur

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 674 37100, +370 460 48811 arba el.paštu alma.slaboseviciene@palangatic.lt

Palangos kurortą grafai Tiškevičiai kūrė su meile – jų verslo planas buvo toks geras, kad tebeveikia iki šiol. Tad ekskursijoje leisimės šio plano pėdsakais: aptarsime, kur buvo gaminamos plytos, kaip ir kur jos gabentos. Sužinosime, kas pirmieji pastatė tiltą į jūrą ir kaip Tiškevičiai jį pavertė poilsiautojų pamėgta vieta. Pamatysime, kur buvo pirmieji Tiškevičių rūmai, kuriuose ir gimė visų mylima vasaros sostinė. Per ekskursiją apkalbėsime pirmąjį Palangos viešbutį, vasarotojų įspūdžius ir pajausime senosios Palangos dvasią. Išsiaiškinsime, kaip ir kodėl vartotas vienas garsus gėrimas bei kodėl kurorto parkas yra toks išskirtinis. Galų gale, šnektelėsime ir apie pinigus, meilę ir truputį intrigų. O jei dar nebūsite pavargę, užkariausime Birutės kalną.

 

_______________________________________

 

Ekskursija - „Palangos vilos: paslaptys, legendos ir likimai“

Trukmė - 2 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: prie Jūros tilto

Kaina asmeniui: 7 Eur

Būtina išankstinė registracija telefonu +370 674 37100, +370 460 48811 arba el. paštu alma.slaboseviciene@palangatic.lt

Palangos nesupainiosi su jokiu kitu kurortu. Palanga turi savo skonį, kvapą ir, žinoma, stilių. O geriausiai Palangą reprezentuoja ir daugiausiai apie ją papasakoti gali garsiosios vilos. Jų net kelios dešimtys, tad išsirinkę keliolika, pakeliausime ne tik gražiuoju kurortu, bet ir praeitimi. Yra vila, kuri žino, kaip atostogavo prezidentas Smetona. Yra vila, kurioje vaidenasi ir renkasi dvasios. Yra ir tokių, kuriose rinkdavosi tarpukario žvaigždės, mezgėsi romanai ir vyko truputis skandalų. O po jų reikėdavo atgauti jėgas bei sveikatą – buvo ir tam skirtų vilų. Palangoje seniau, kaip ir dabar, virė itin įdomus gyvenimas, tad pasimatymas su to gyvenimo liudininkėmis vilomis – išties intriguojantis.

_____________________________________

 

Nemuno delta

Trukmė - 9 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Kaina asmeniui: Suaugusiems – 45 Eur, vaikams iki 12 m., neįgaliesiems ir ES šalių asmenims turintiems pensininko pažymėjimus – 44 Eur.

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, apsilankymas Ventės rage, plaukimas laivu, žuvies degustacija.

Išsamesnė informacija - telefonu 8 674 37100 arba el.paštu: alma.slaboseviciene@palangatic.lt

 

Viena gražiausių, kaskart iš naujo atrandamų Lietuvos vietų – Nemuno deltos regioninis parkas. Tai unikali vietovė, kurią verta aplankyti. Ši ekskursija - tai nepakartojami įspūdžiai, potyriai, kvapai, skoniai, tai idealus poilsis natūralioje gamtoje!

Ekskursijos pradžioje aplankysime Ventės ragą – pusiasalį prie Kuršių marių, visai netoli Nemuno upės žiočių. Tai viena geriausių vietų Europoje stebėti ir žieduoti praskrendančius paukščius. Pasigrožėję paukščiais, vyksime į Kintus, kur, trumpai atsikvėpę, pasigardžiavę skania kava, sėsime į laivą ir plauksime Nemunu į vandens paukščių ir augalijos karalystę, pasigrožėsime vadinamąja „lietuviškąja Venecija“. Kelionę vainikuos neapsakomo skonio žuvienės ir rūkytos žuvies degustacija. Tiesiog gomurio šventė!

Lydimi tik geriausių emocijų, aplankysime Šilutę - miestą, kuriame ryškiausiai išlikę Rytprūsių architektūros atspindžiai.

_________________________________________________

 

Neringa

Trukmė - 9 val.

Ekskursijos pradžia: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Ekskursijos pabaiga: Palangos turizmo informacijos centras, Vytauto g. 94 (senoji Palangos autobusų stotis), Palanga

Kaina asmeniui: Suaugusiems – 40 Eur, vaikams iki 12 m., neįgaliesiems ir ES šalių asmenims turintiems pensininko pažymėjimus – 35 Eur.

Į kainą įskaičiuota: kelionė autobusu, gido paslaugos, apsilankymas Naglių rezervate, etnografinėje Nidos žvejo sodyboje.

Išsamesnė informacija - telefonu 8 674 37100 arba el.paštu alma.slaboseviciene@palangatic.lt

 

Kuršių nerija – unikalus Lietuvos kampelis. Pats jauniausias, susiformavęs vos prieš 5 tūkstančius metus, pats saulėčiausias ir įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Kuršių nerijoje tobulai dera nepakartojama gamta, istorija bei kultūrinis gyvenimas. Keltu persikėlę į Neringą, netruksime privažiuoti Juodkrantę – seną Kuršių nerijos gyvenvietę, dar vadinama žvejų sostine. Tačiau miestelis įdomus ne tik žvejams. Ar žinojote, kad Juodkrantėje buvo atrastas gintaro lobis, o mūsų lietuviškojo aukso – gintaro – klodai čia buvo tokie didžiuliai, kad teko įsteigti net fabriką? Juodkrantė dar garsi ir Raganų kalnu. Pasivaikščiojimas jame – tikra atrakcija ir mažam, ir dideliam. Pasakos, istorijos, linksmos užduotys ir lietuviškų tradicijų priminimas – visa tai laukia Raganų kalne, kuris, sakoma, turi stebuklingų galių.

Išvykę iš Juodkrantės, užsuksime į didžiausią Lietuvoje paukščių kormoranų perėjimo vietą, pasigėrėsime vienu iš įdomiausių ir seniausių paukščių, sužinosime kodėl jo nemėgsta žvejai. Sekanti stotelė - kilsime į Pilkąsias, dar vadinamas Mirusiomis, kopas. Dėl stiprių vėjų šiose kopose susidaro įspūdingos daubos ir išgraužos. Vaizdas, atsiveriantis nuo viršaus, jus pakerės. Pilni įspūdžių, po pusvalandžio važiavimo autobusu, pasieksime Nidą – didžiausią Kuršių nerijos gyvenvietę. Ji žavi senomis gatvelėmis, unikaliais namais, čia pat kiemuose rūkoma šviežia žuvimi. Neiškėlę kojos iš Lietuvos, pamatysite „Itališką vaizdelį “, o nuo aukščiausios Parnidžio kopos žvilgterėsite į kaimyninę šalį bei suvoksite Kuršių nerijos grožį.

__________________________________________________________

 

Esant poreikiui galime suorganizuoti Jūsų grupei norimą ekskursiją pageidaujamu laiku, maršrutu, kalba.

Palangos turizmo informacijos centras – visa informacija pas mus!

Vytauto g. 94, +370 460 48811, info@palangatic.lt, Facebook - Visit Palanga