Spektaklis „Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje“

Spektaklis „Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje“

Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį - Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje !!!

Mitologinis spektaklis šeimai pagal G. Beresnevičiaus knygas vaikams !

Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę išmanius telefonus, jau nebežino, kad yra Aitvarų, Kaukų, Maumų, Bezdukų, o po lovele dažnai slepiasi Nežinia Kas... Apie Raganas jie bent viena ausele yra girdėję, tačiau jų būna visokių, o šiame spektaklyje Ragana - visai ne žiežula, bet sumani verslininkė, kelianti įstabias puotas savo namelyje - mirioramoje (stebuklingų paveikslėlių televizoriuje).

G.Beresnevičius aprašė savo knygose linksmą, mielą ir šiek tiek mistišką mitologinį pasaulį, kuris suprantamas ir jaukus tiek mažam, tiek dideliam. Mes jį perkėlėm iš vaizduotės į realybę... Ateikite pas mus ir susipažinsite su tais, kurie "nematomi mus stebi".

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Trukmė – 50 min.

Palangoje bilietus iš anksto galima įsigyti teatro "Avilys" pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

  • 2017-07-12  nuo 19:00
2017-07-12 19:00 2017-07-12 19:00 Europe/Vilnius Spektaklis „Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje“ Teatras „Avilys“ kviečia į spektaklį - Kaukučių nuotykiai Senojoje girioje !!! Mitologinis spektaklis šeimai pagal G. Beresnevičiaus knygas vaikams ! Gyvename "baisiai" civilizuotame pasaulyje ir pamirštame, kad šalia mūsų yra kitas - mitologinis lygmuo. Vaikai, nuo mažų dienų apkabinę... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-983/ Viešbutis „Palangos Vėtra“, S. Daukanto g. 35 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 17, Palanga, Palangoje vadyba@teatrasavilys.lt
  • Viešbutis „Palangos Vėtra“
  • S. Daukanto g. 35 / S. Dariaus ir S. Girėno g. 17
  • Žemėlapis
  • Kaina: 6.50