„Princesė ir kiauliaganys“. Spektaklis šeimai pagal H. K. Anderseną

„Princesė ir kiauliaganys“. Spektaklis šeimai pagal H. K. Anderseną

„Princesė ir kiauliaganys“. Spektaklis šeimai  pagal H. K. Anderseno pasaką!

Kaip vaikai įsivaizduoja Princesę? Gražią, mielą, gerą... Tačiau didysis pasakininkas parašė pasaką apie kitokią Princesę - kaprizingą, pasipūtusią, išlepintą - tokią, kuriai nepatinka viskas, kas tikra... Meilė, deja, akla - net ir šią princesę įsimylėjo Kunigaikštis. Taip pamilo, kad net sutiko kiaules ganyti... Kas buvo toliau? Ateikite į spektaklį ir sužinosite!

Pasaką seka du klajojantys gatvės artistai, persikūnydami vis į kitą personažą – Princesę, Kunigaikštį, Karalių, Rūmų damą... ir net kiaules! H. K. Andersenas kadaise sukūrė labai šiuolaikišką pasaką – mūsų laikais, kai tikrovę dažnai pakeičia virtuali realybė – labai svarbu tampa atsirinkti, kas tikra, o kas  - ne.

Spektaklis skirtas visai šeimai.

Trukmė – 45 min.

Palangoje bilietus iš anksto galima įsigyti teatro „Avilys“ pramogų pievelėje Meilės al. (prie Jūratės ir Kastyčio skvero), rezervuoti tel. 8 608 52961, arba įsigyti renginio vietoje 1 val. prieš spektaklį.

  • 2017-07-11  nuo 19:00
2017-07-11 19:00 2017-07-11 19:00 Europe/Vilnius „Princesė ir kiauliaganys“. Spektaklis šeimai pagal H. K. Anderseną „Princesė ir kiauliaganys“. Spektaklis šeimai  pagal H. K. Anderseno pasaką! Kaip vaikai įsivaizduoja Princesę? Gražią, mielą, gerą... Tačiau didysis pasakininkas parašė pasaką apie kitokią Princesę - kaprizingą, pasipūtusią, išlepintą - tokią, kuriai nepatinka viskas, kas tikra... Meilė, deja, akla -... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-982/ Viešbutis „Žilvinas“, Kęstučio g. 32, Palanga, Palangoje vadyba@teatrasavilys.lt
  • Kaina: 6.50