Meilės sapnas. Italų klasika ir neapolietiški romansai

Meilės sapnas. Italų klasika ir neapolietiški romansai

Esate nusiteikę romantiškai? Šis koncertas kaip tik jums!

Kai mėnulis pateka Marechiare, čia yra taip nuostabu, kad net žuvys mylisi,
o jūra banguoja ir iš džiaugsmo keičia spalvas.
Tie, kas sako, kad žvaigždės šviečia, nėra matę tavo akių,
kurios ryškesnės ir už žvaigždes…
šios tavo akys, kurias pažįstu tik aš, palieka pėdsaką mano širdyje...
pažadintos meilės, kvapnios ir švelnios,
Savo dainai pritarti šį vakarą atsinešiau gitarą...
(Marechiare, F.P. Tosti/ S.Di Giacomo)

Italų tenoras Donato Ravini dainuos apie meilę – švelnią, aistringą, liūdną, linksmą, besitęsiančią visą gyvenimą ir trumpą įsimylėjimą. Jam pritars puikus Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro pianistas Aleksandras Vizbaras. Programą sudaro 11 žinomiausių italų klasikinės muzikos kūrinių, kuriuos jungia nuostabi tema – meilė moteriai ir jos grožiui. Meilė užburiančiam, paslaptingam moters grožiui yra pasikartojanti ir viena pagrindinių temų Italijos renesanse. Būtent moteris įkvėpė didžiuosius Italijos meno genijus - Leonardo da Vinci, Michelangelo, Botticelli, Raffaello, Caravaggio ir kitus sukurti vėliau pasaulį pakerėjusius šedevrus – Moną Lizą, Veneros gimimą, Siksto madoną, Gražiąją sodininkę ir kitus.
Programoje - publikai gerai pažįstamos dainos ir melodijos: „O sole mio“ (O saule mano), „Marechiare“, „Reginella“ (Karalaitė) ir kiti nuostabūs kūriniai, kuriuos atlieka žymiausi visų laikų tenorai – Tito Schipa, Luciano Pavarotti, Roberto Villanzon, Andrea Bocelli.

Atlikėjai:
Donato Ravini, tenoras (Italija)
Aleksandras Vizbaras, pianistas (Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro artistas)
Vigailė Karpavičiūtė, koncerto vedančioji

  • 2017-07-22  nuo 20:00
2017-07-22 20:00 2017-07-22 20:00 Europe/Vilnius Meilės sapnas. Italų klasika ir neapolietiški romansai Esate nusiteikę romantiškai? Šis koncertas kaip tik jums! Kai mėnulis pateka Marechiare, čia yra taip nuostabu, kad net žuvys mylisi, o jūra banguoja ir iš džiaugsmo keičia spalvas. Tie, kas sako, kad žvaigždės šviečia, nėra matę tavo akių, kurios ryškesnės ir už žvaigždes… šios tavo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-976/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 8.00 - 15.00
Daugiau informacijos