XXVII Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „GINTARINĖ SVETAINĖ“

XXVII Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „GINTARINĖ SVETAINĖ“

Kviečiame į  XXVII tarptautinio jaunųjų menininkų seminaro „Gintarinė svetainė“ renginius ir koncertus Palangos kurorto muziejaus salėje. Koncertuose girdėsite styginių instrumentų muzikos opusus atliekamus jaunųjų pianistų, smuikininkų, violončelistų, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatų ir diplomantų.

Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „Gintarinė svetainė“ – tai jau dvidešimt septintus metus atviro Lietuvos kultūros fondo ir Balio Dvariono labdaros ir paramos fondo organizuojamas renginys. Tarp seminaro renginių partnerių yra ir Palangos kurorto muziejus. Jaunieji menininkai kiekvienais metais birželio mėnesį tobulinasi meistriškumo kursuose, kuriuos veda žymūs šalies ir užsienio pedagogai, dalinasi gerąja patirtimi ir džiugina pajūrio gyventojus savo koncertais. 

Koncertai vyks birželio 22 ir 27 dienomis. Ketvirtadienį, birželio 22 d. vyksiančio renginio pradžia - 16 val.

Koncertai nemokami.

  • 2017-06-22  nuo 16:00
2017-06-22 16:00 2017-06-22 16:00 Europe/Vilnius XXVII Tarptautinis jaunųjų menininkų seminaras „GINTARINĖ SVETAINĖ“ Kviečiame į  XXVII tarptautinio jaunųjų menininkų seminaro „Gintarinė svetainė“ renginius ir koncertus Palangos kurorto muziejaus salėje. Koncertuose girdėsite styginių instrumentų muzikos opusus atliekamus jaunųjų pianistų, smuikininkų, violončelistų, tarptautinių ir nacionalinių konkursų laureatų ir diplomantų.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-969/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje