Parranda Polar Šventojoje

Parranda Polar Šventojoje

Šventojoje, festivalio„1000 saulių“ metu vyks ne tik sveikatingumo veiklos, bet ir puikus muzikinis vakaras.

www.facebook.com/1000sauliu/?fref=ts

Festivalio svečias - grupė „Parranda Polar“.
Grupė sukelia puikią nuotaiką ir neleidžia stovėti vietoje. Lambadų judesiai ir gera nuotaka garantuota!

Daugiau apie grupę:

Pietų Amerikos džiungles galima susipakuoti ir parsivežti į Lietuvą. Taip padarė Parranda Polar vaikinai, prieš tris metus ėmę populiarinti gimtinėje dar neatrastą kumbijos žanrą. Tropinę karštinę ant scenos jie kuria akordeonu, perkusija, bosine gitara ir balsais. Rezultatas – laimingi, atsipalaidavę, šokantys klausytojai.
Neseniai išleistu debiutiniu albumu „Mucho Frio“ vaikinai įrodė – grupės kuriama kumbija gali sėkmingai pasakoti apie karštį, kokio lietuviškas klimatas dar nematė. Jei jums karšta, darosi sunku nešokti ir nesišypsoti, gali būti, jog kažkur netoliese groja Parranda Polar.


Tiksli renginio vieta: www.google.lt/maps

Video:
www.youtube.com/watch?v=2_jN1_y4opA&t=1954s
www.youtube.com/watch?v=YMpl8TrlJYI

Renginys nemokamas

  • 2017-06-24  nuo 18:30
2017-06-24 18:30 2017-06-24 18:30 Europe/Vilnius Parranda Polar Šventojoje Šventojoje, festivalio„1000 saulių“ metu vyks ne tik sveikatingumo veiklos, bet ir puikus muzikinis vakaras. www.facebook.com/1000sauliu/?fref=ts Festivalio svečias - grupė „Parranda Polar“. Grupė sukelia puikią nuotaiką ir neleidžia stovėti vietoje. Lambadų judesiai ir gera nuotaka garantuota!... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-968/ Joninės Šventojoje, Šventoji, Palanga, Palangoje info@pkjc.lt
Daugiau informacijos