„Lietuvos balsas“ aklosios perklausos

„Lietuvos balsas“ aklosios perklausos

Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda legendines akląsias perklausas! Keturios mokytojų kėdės, kurias užims muzikinio pasaulio autoritetai: Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Donatas Montvydas ir Inga Jankauskaitė bei dar niekam negirdėti nauji talentai, kurie vien tik savo balsu bandys priversti šių muzikos profesionalų kėdes atsisukti.

Gyva muzika, odą šiurpinantys galingi balsai, nesuvaidintos reakcijos ir emocijos, kurios užvaldys išgirdus tuos, kuriems jau labai greitai plos tūkstančiai. Kaip didžiausioms muzikos žvaigždėms seksis, nematant dalyvių, išgirsti ir pajausti tuos, kurie verti būti jų komandoje ir kovoti dėl penktojo sezono Lietuvos balso titulo bei kaip dalyviai sugebės suvaldyti jaudulį ir išreikšti savo vokalą taip, kad įrodytų, jog yra verti šį titulą gauti – jūs galite pamatyti tai pirmieji!

Jau birželio 26, 27 ir 29 dienomis Palangos sporto centre, „Lietuvos Balso“ aklųjų perklausų filmavimai kartu su vedėju Rolandu Mackevičiumi ir scenos grandais Džordana Butkute, Inga Jankauskaite, Leonu Somovu ir Donatu Montvydu!

  • 2017-06-26  nuo 15:00
2017-06-26 15:00 2017-06-26 15:00 Europe/Vilnius „Lietuvos balsas“ aklosios perklausos Pasauliniu fenomenu tapęs, kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje „Lietuvos Balsas“ pradeda legendines akląsias perklausas! Keturios mokytojų kėdės, kurias užims muzikinio pasaulio autoritetai: Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Donatas Montvydas ir Inga Jankauskaitė bei dar niekam negirdėti nauji talentai, kurie... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-960/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 4.00