Andriaus Kulikausko autorinių dainų vakaras

Andriaus Kulikausko autorinių dainų vakaras

Andrius Kulikauskas – žinomas kompozitorius ir atlikėjas, puikus muzikinių improvizacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams.

Ne vieną dešimtmetį koncertuojantis Andrius Kulikauskas buvo populiariojo aštuntojo dešimtmečio estradinio ansamblio „Vilniaus aidai“ vadovas ir muzikantas. Vėliau su Vytautu Kernagiu įkūrė garsųjį „Dainos teatrą“. A. Kulikauskas taip pat kuria muziką filmams ir spektakliams, dažnai talkina autorinių dainų atlikėjams, akompanuoja ir aranžuoja dainas. Pastaruoju metu koncertuoja vienas taip pat drauge su Sauliumi Bareikiu bei Vladu Bagdonu, yra muzikinio projekto „Kuli family“ generolas, sėkmingai pasirodė TV projekte „Dainų daina“.

Kompozitorius yra išleidęs tris kompaktines plokšteles: „Tu paklausyk“, „Vakaro melancholija“ ir „Visas aš (beveik)“, savo dainų knygą su natomis „Pašėlęs vėjas“.

  • 2017-07-14  nuo 20:00
2017-07-14 20:00 2017-07-14 20:00 Europe/Vilnius Andriaus Kulikausko autorinių dainų vakaras Andrius Kulikauskas – žinomas kompozitorius ir atlikėjas, puikus muzikinių improvizacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams. Ne vieną dešimtmetį koncertuojantis Andrius Kulikauskas buvo populiariojo aštuntojo dešimtmečio estradinio ansamblio „Vilniaus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-955/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 11.80 - 13.00
Daugiau informacijos