Klaipėda Piano Masters 2017 „FORTEPIJONO FIESTA“

Klaipėda Piano Masters 2017 „FORTEPIJONO FIESTA“

Liepos 25 d. 20 val. Palangos Kurhauzo salėje
Klaipėda Piano Masters 2017 „FORTEPIJONO FIESTA“
Fortepijono talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Palangai

Pirmąkart rengiama pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ į pajūrį pakvietė 20 talentingų ir ambicijų nestokojančių pianistų iš viso pasaulio.

Pianisto Gintaro Januševičiaus vadovaujamas renginys sudomino klasikinės fortepijono muzikos atlikėjus iš Kanados, Meksikos, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Rumunijos, Moldovos, Čekijos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Lietuvos. Tarp atranką įveikusių pianistų – net keturios Londono Karališkosios muzikos akademijos, kur G. Januševičius šįmet debiutavo kaip kviestinis profesorius, auklėtinės.

Į šių metų akademiją pakviesti ir keturi Klaipėdos mokyklų auklėtiniai. Tai – Klaipėdos universiteto menų akademijos studentė, klaipėdietė Alina Markova, palangiškė E. Balsio menų gimnazijos mokinė Saulė Pukinskaitė bei du Stasio Šimkaus konservatorijos auklėtiniai – iš Kretingos kilusi Lina Žutautaitė ir mažeikiškis Jonas Šopa.

Egzotiškiausi „Klaipėda Piano Masters“ dalyviai – Meksikai atstovaujantis Danielis Torresas bei dvigubą Kanados ir Čekijos pilietybę turinti Karolina Kubalkova.

Programoje skambės: L. van Beethoveno, F. Šopeno, F.Liszto, S. Rachmaninovo ir kitų kompozitorių kūriniai.

  • 2017-07-25  nuo 20:00
2017-07-25 20:00 2017-07-25 20:00 Europe/Vilnius Klaipėda Piano Masters 2017 „FORTEPIJONO FIESTA“ Liepos 25 d. 20 val. Palangos Kurhauzo salėje Klaipėda Piano Masters 2017 „FORTEPIJONO FIESTA“ Fortepijono talentai iš viso pasaulio ir jų vasariška programa Palangai Pirmąkart rengiama pianistų akademija „Klaipėda Piano Masters“ į pajūrį pakvietė 20 talentingų ir ambicijų nestokojančių pianistų... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-952/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Palangos kurhauzo salė
  • Grafų Tiškevičių al. 1
  • Žemėlapis
  • Kaina: 6.00 - 9.00