Plečiame horizontus: susitikimas su kadetais iš JAV

Plečiame horizontus: susitikimas su kadetais iš JAV

Kultūros pieva “I love Palanga” kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje kviečia į susitikimą su grupe jaunųjų kadetų iš JAV, kuris įvyks birželio 14 d. (trečiadienį), 18 val. Jaunimo erdvėje Kurhauze (Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga).

Susitikime kadetai papasakos apie save, atsakys į dominančius klausimus ir kvies padiskutuoti mums visiems svarbiomis temomis.

Į Palangą atvykstantys kadetai - įvairių JAV universitetų studentai, ateities lyderiai, besimokantys ir karinių dalykų.

Jų misija Lietuvoje – mūsų šalies, kultūros, įvairių bendruomenių pažinimas ir pagalba joms, kontaktai su naujais žmonėmis. Visa tai – pasiruošimas tolimesniam profesiniam keliui, kuriame gebėjimas prisitaikyti, atrasti bendrą kalbą bet kurioje pasaulio bendruomenėje, taps viena svarbiausių užduočių.

Palangoje kadetų grupė taip pat aplankys Palangos miesto globos namus bei vaikų reabilitacijos sanatoriją „Palangos gintaras“.

  • 2017-06-14  nuo 18:00
2017-06-14 18:00 2017-06-14 18:00 Europe/Vilnius Plečiame horizontus: susitikimas su kadetais iš JAV Kultūros pieva “I love Palanga” kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje kviečia į susitikimą su grupe jaunųjų kadetų iš JAV, kuris įvyks birželio 14 d. (trečiadienį), 18 val. Jaunimo erdvėje Kurhauze (Grafų Tiškevičių alėja 1, Palanga). Susitikime kadetai papasakos apie save, atsakys į dominančius... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-944/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai