Ruggero Leoncavallo opera „Pajacai“ | režisierė D. Ibelhauptaitė

Ruggero Leoncavallo opera „Pajacai“ | režisierė D. Ibelhauptaitė

Kur yra gyvenimą ir sceną skirianti riba?

„Mes visi turime emocijas, savo istorijas. Visi kenčiame, verkiame, bet tik tada, kai niekas nemato. O kai išeiname į sceną, visi vaidiname. Scena gali būti bet kas – gatvė, darbas, bet visada turime užsidėti kaukę. Dažnai aplinkiniams visai neįdomu, kas vyksta mūsų viduje. Jiems svarbiau, kokia mūsų kaukė ir kaip gerai galime suvaidinti savo vaidmenį. Gyvenime tai vyksta kur kas ryškiau nei „Pajacuose“.
Dalia Ibelhauptaitė, R.Leoncavallo operos „Pajacai“ režisiserė

Ruggero Leoncavallo opera „Pajacai“ pasakoja apie klajojančią komediantų trupę, kurios gyvenimas tragiškai susipina su scenos realybe. Trupė vaidina pjesę apie Kolombinos neištikimybę jos vyrui Pajacui. Pastarojo vaidmens atlikėjas, trupės šeimininkas Kanijus, iš tikrųjų sužino, kad Kolombiną vaidinanti jo žmona Neda rengiasi pabėgti su Silvijumi. Apakintas pavydo Kanijus nužudo įsimylėjėlius scenoje, per spektaklį.

Šio kūrinio premjera įvyko 1892-ųjų gegužės 22 d. Milane. Tuomet dar nežymiam kompozitoriui ji pelnė pripažinimą ir pasaulinę šlovę: buvo statoma Berlyne, Vienoje, Prahoje, Londone, Niujorke, Buenos Airėse, Stokholme, Meksike, Bazelyje, Maskvoje.

D. Ibelhauptaitės režisuota opera išsiskirs turtingu, tirštu scenos pasauliu, kuriame greta ryškiausių solistų pasirodys visas „Amber“ cirkas, Diamonds show merginos, oro akrobatai, gimnastai, klounai, net ir cirko gyvūnai!

Užburiančiame spektaklyje gyvenimo šviesa ir tamsa pinsis į publiką intriguojantį, provokuojantį ir giliai širdyje paliečiantį raštą.

Kūrybinė grupė:
Režisierė Dalia Ibelhaubtaitė
Dirigentai: Tomas Ambrozaitis, Martynas Staškus
Režisierius statytojas Gediminas Šeduikis
Kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius
Scenografas Dick Bird

Vaidmenys ir atlikėjai:
Kanijas – Giancarlo Monsalve
Neda - Evgenia Dushina, Aistė Pilipavičiūtė
Tonijas - Mindaugas Rojus
Silvijas - Šarūnas Šapalas
Arlekinas – Aurimas Raulinavičius
Valstiečiai – teatro choro dainininkai
Cirko artistai – „Amber“ cirkas, „Diamonds show“, Albertas Chazbijavicius, Kasparas Bujanauskas, Konstantin Kosovec

  • 2017-08-04  nuo 20:00
2017-08-04 20:00 2017-08-04 20:00 Europe/Vilnius Ruggero Leoncavallo opera „Pajacai“ | režisierė D. Ibelhauptaitė Kur yra gyvenimą ir sceną skirianti riba? „Mes visi turime emocijas, savo istorijas. Visi kenčiame, verkiame, bet tik tada, kai niekas nemato. O kai išeiname į sceną, visi vaidiname. Scena gali būti bet kas – gatvė, darbas, bet visada turime užsidėti kaukę. Dažnai aplinkiniams visai neįdomu, kas vyksta mūsų viduje. Jiems... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-929/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.00 - 36.00
Kiti kiti renginiai