„Budrugana Lietuva“ pristato „Keturi metų laikai“ PREMJERA

„Budrugana Lietuva“ pristato „Keturi metų laikai“ PREMJERA

Scenarijaus autorius ir režisierius: Gela Kandelaki

Kompozitorius: Teimuraz Bakuradze

Vaidina: Greta Dovydaitytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Ingrida Voverytė, Adelina Skalandytė, Eglė Agota Matulytė, Erikas Ribokas, Jaunius Balčiūnas, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius.

"Keturi metų laikai"

Tai rankų šešėlių spektaklis skirtas visiems nuo 3 iki 103 metų. Jame pasakojama meškiuko gyvenimo istorija - nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo.

Kodėl “Keturi metų laikai”?

Keturi metų laikai - tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų - pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“

Lietuvos rankų šešėlių teatras „Budrugana“ - tai devyni, naujovėmis užsidegę jaunuoliai, suburti doc. Vytauto V. Landsbergio 2014-taisiais metais, studijuojantys Klaipėdos Universiteto Menų Akademijoje. 2015-2017 metais šie būsimieji Lietuvos aktoriai mokėsi aktoriaus meistriškumo bei unikalios rankų šešėlių technikos pas garsų režisierių ir rankų šešėlių teatro (vienintelio tokio pasaulyje) įkūrėją prof. Gela Kandelaki, Gruzijoje, Tbilisyje

  • 2017-07-04  nuo 18:00
2017-07-04 18:00 2017-07-04 18:00 Europe/Vilnius „Budrugana Lietuva“ pristato „Keturi metų laikai“ PREMJERA Scenarijaus autorius ir režisierius: Gela Kandelaki Kompozitorius: Teimuraz Bakuradze Vaidina: Greta Dovydaitytė, Agnė Aleksiejūnaitė, Ingrida Voverytė, Adelina Skalandytė, Eglė Agota Matulytė, Erikas Ribokas, Jaunius Balčiūnas, Domas Šiaulytis, Martynas Tomas Gucevičius. "Keturi metų laikai" Tai rankų... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-925/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 10.00
Daugiau informacijos
Kiti spektakliai