Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. LINKSMIEJI KLASIKAI

Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. LINKSMIEJI KLASIKAI

KVIEČIA !
Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2017 m.“
LINKSMIEJI KLASIKAI

ZBIGNEV  LEVICKI IR DAUMANTAS  SLIPKUS

        Vis labiau ir labiau Lietuvoje ima populiarėti instrumentinės muzikos koncertai. Tą jau kiek anksčiau įrodė programa „ Amžiaus dvikova“. Šioje programoje galėjote girdėti smuiko ir gitaros atliekamą muziką. Beje, šiame projekte labiausiai pasižymėjo Lietuvos valstybinio sinfoninio orkestro pirmasis smuikas  ZBIGNEV  LEVICKI.
      Tad ir šiame naujame projekte „ LINKSMIEJI KLASIKAI“  pirmuoju smuiku gros taip pat  ZBIGNEV LEVICKI tik jau su nauju partneriu – DAUMANTU SLIPKUMI, kurį daugelis pažįsta kaip JUOZO ERLICKO koncertinės programos klavišininką.
      Šie du virtuozai dar ir labai „linksmų plaučių“ savininkai. Tad jiems pakeliauti nuo klasikos iki roko, nuo džiazo iki pop muzikos – vieni juokai.
     Aukščiausio lygio atlikimas su puikia humoro doze – tai toks užvedantis mišinys, kad iškart pasibaigus pasirodymui, norisi įsigyti bilietą jau į kitą „ LINKSMŲJŲ KLASIKŲ“ pasirodymų seansą. Laukiame Jūsų rugpjūčio 14 d. Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

Kviečiame apsilankyti ir kituose organizuojamo festivalio „ VASAROS DESERTAS  2017 m.“ renginiuose !

PROGRAMA :

Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43).


LIEPOS  27 d. INGA VALINSKIENĖ  „Žvaigždė“
                         Jubiliejinis koncertas


Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

RUGPJŪČIO  9 d.  LIUDAS MIKALAUSKAS  „Autorinis vakaras“

                        11 d.  Aktorius VLADAS BAGDONAS  „Autorinis vakaras“Visų koncertų pradžia: 20.00 val.
          Gera nuotaika ir nepamirštamos emocijos garantuotos visiems, nusprendusiems turiningai praleisti saulėtus vasaros vakarus.

  • 2017-08-14  nuo 20:00
2017-08-14 20:00 2017-08-14 20:00 Europe/Vilnius Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. LINKSMIEJI KLASIKAI KVIEČIA ! Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2017 m.“ LINKSMIEJI KLASIKAI ZBIGNEV  LEVICKI IR DAUMANTAS  SLIPKUS         Vis labiau ir labiau Lietuvoje ima populiarėti instrumentinės muzikos koncertai. Tą jau kiek anksčiau įrodė programa „... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-923/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.00 - 16.00