Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. VLADAS BAGDONAS. Autorinis vakaras

Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. VLADAS BAGDONAS. Autorinis vakaras

KVIEČIA !
Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2017 m.“
VLADAS BAGDONAS „ Autorinis vakaras“
         Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius Vladas Bagdonas rugpjūčio 11 d. Kurhauzo salėje surengs autorinį koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.
        Nuo 1970-ųjų Vladas Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi – Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. Savo asmeniu  Vladas Bagdonas simbolizuoja aukštos klasės aktorystę, o populiarumą Rusijoje kukliai aiškina tik rusų kalbos mokėjimu ir pažintimis; nedarbą Lietuvoje – asmeniniais trūkumais: „Išsisėmiau, nusibodau“.
        Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų giliu, sodriu, hipnotizuojančiu  Vlado Bagdono tembru. . Gaila, bet dažniau scenoje aktorių mato užsienio, nei Lietuvos žiūrovai – tai reta galimybė išgirsti dainuojantį aktorių.  
Tad nepraleiskite šios retos galimybės...
Kviečiame apsilankyti ir kituose organizuojamo festivalio „ VASAROS DESERTAS  2017 m.“ renginiuose !


                                                               PROGRAMA :
                                                     
Palangos koncertų salė (Vytauto g. 43).


LIEPOS  27 d. INGA VALINSKIENĖ  „Žvaigždė“
                         Jubiliejinis koncertas

Kurhauzo salėje (Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga).

RUGPJŪČIO  9 d.  LIUDAS MIKALAUSKAS  „Autorinis vakaras“

                        14 d. Linksmieji klasikai
                                 ZBIGNEV LEVICKI  ir  DAUMANTAS  SLIPKUS             


   Visų koncertų pradžia: 20.00 val.

          Gera nuotaika ir nepamirštamos emocijos garantuotos visiems, nusprendusiems turiningai praleisti saulėtus vasaros vakarus.

  • 2017-08-11  nuo 20:00
2017-08-11 20:00 2017-08-11 20:00 Europe/Vilnius Festivalis „Vasaros Desertas 2017“. VLADAS BAGDONAS. Autorinis vakaras KVIEČIA ! Tradicinis – kasmetinis festivalis „VASAROS DESERTAS 2017 m.“ VLADAS BAGDONAS „ Autorinis vakaras“          Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius Vladas Bagdonas rugpjūčio 11 d. Kurhauzo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-922/ Palangos
  • Kaina: 11.00 - 16.00
Kiti koncertai