Liuba NAZARENKO: romansų vakaras KADAIS PALEI MĖLYNĄ JŪRĄ

Liuba NAZARENKO: romansų vakaras KADAIS PALEI MĖLYNĄ JŪRĄ

Romansų atlikėja Liuba Nazarenko, kurios balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, dainuoja itin jautriai ir emoingai skambančius kūrinius. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.. Kaip sako pati atlikėja, per tiek laiko ir pasaulis, ir žmonės negrįžtamai pasikeitė, tačiau romansuose apdainuojami meilė, aistra, neapykanta bei ilgesys išliko aktualūs iki šių dienų, todėl ir romansų žanras yra mėgiamas iki šiol.

Liuba Nazarenko atliks kūrinius, parašytus prieš beveik šimtą metų. Per tiek laiko ir pasaulis, ir žmonės negrįžtamai pasikeitė, tačiau romansuose apdainuojami meilė, aistra, neapykanta, ilgesys išliko aktualūs iki šiol. Skambės XX a. miesto, saloniniai, liaudies, čigonų-rusų romansai, taip pat ir romansai iš kino filmų.

  • 2017-07-07  nuo 20:00
2017-07-07 20:00 2017-07-07 20:00 Europe/Vilnius Liuba NAZARENKO: romansų vakaras KADAIS PALEI MĖLYNĄ JŪRĄ Romansų atlikėja Liuba Nazarenko, kurios balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, dainuoja itin jautriai ir emoingai skambančius kūrinius. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.. Kaip sako pati atlikėja, per... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-917/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 10.00 - 13.00
Daugiau informacijos