Tribute to Celine Dion Lina Žilinskaitė

Tribute to Celine Dion Lina Žilinskaitė

Celine Dion – viena garsiausių ir geriausiai žinomų visų laikų dainininkių. Jos dainas dainuoja visas pasaulis.

LINA TRIBUTE TO CELINE DION koncertas, skirtas prisiminti šios atlikėjos dainas ir suteikti vakarui išskirtinių ir itin romantiškų spalvų. Koncerto metu skambės visiems žinomos atlikėjos dainos. Lina su Celine Dion muzika užaugo ir tobulėjo, todėl nusprendė šios atlikėjos dainas dar kartą išgyventi.

Informacija apie atlikėją:
15-os metų sceninę patirtį turinti Lina Žilinskaitė jau spėjo sudalyvauti ne viename muzikiniame projekte – „Talentų ringas“, „2 minutės šlovės“, 2013 metais pasirodė projekte „Lietuvos balsas“ ir nukeliavo iki didžiųjų finalų, 2014 metais kartu su Vilija keliavo į Eurovizijos dainų konkursą Danijoje kaip pritariančioji vokalistė, ne vienerius metus buvo taip pat ir kitų žinomų dainininkų pritariančiąja vokaliste, o 2017 metais kartu su Sasha Song dalyvavo Lietuvos Eurovizijos atrankoje.

  • 2017-07-04  nuo 20:00
2017-07-04 20:00 2017-07-04 20:00 Europe/Vilnius Tribute to Celine Dion Lina Žilinskaitė Celine Dion – viena garsiausių ir geriausiai žinomų visų laikų dainininkių. Jos dainas dainuoja visas pasaulis. LINA TRIBUTE TO CELINE DION koncertas, skirtas prisiminti šios atlikėjos dainas ir suteikti vakarui išskirtinių ir itin romantiškų spalvų. Koncerto metu skambės visiems žinomos atlikėjos dainos. Lina su... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-916/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 10.00 - 21.00
Kiti koncertai