Sasha Song

Sasha Song

SAHA SONG švenčia 20 metų kūrybinį jubiliejų. Koncerto metu girdėsime jo žymiausias dainas, tapusias hitais: "Pasiklydęs žmogus", "Mamai", "Ir tai irgi praeis", "Mes galim tai padaryti kartu..."  Ir žinoma naują  Eurovizinę dainą,  sulaukusią užsienio žiniasklaidos dėmėsio.

Būdamas vos 10 metų, Dima Šavrovas išpopuliarėjo su daina „Mamai“. 2008 m. pasirodė Lietuvos muzikinėje scenoje po Sasha Son sceniniu pseudonimu. Dalyvavo muzikiniame realybės šou „Muzikos akademija“ ir užėmė 3–ą vietą. Bendradarbiavo su prodiuseriu E. Dragūnu. Vėliau sceninį pseudonimą, pridėdamas vieną raidę, pasikeitė į Sasha Song. Tarptautiniame konkurse „Malta Euro Song“ pasiekė 2-ą vietą, o tarptautiniame pop dainos konkurse Taline „Laagna Laul“ irgi užėmė 2-ą vietą.

5 kartus dalyvavo nacionalinėje atrankoje į tarptautinį muzikos konkursą „Euroviziją“, o 2009 m. su daina „Pasiklydęs žmogus“ dalyvavo konkurse „Dainų daina 2009“ ir nugalėjo. Kaip konkurso laimėtojui atiteko ir galimybė atstovauti Lietuvą „Eurovizijos“ konkurse Maskvoje (Rusija), kuria atlikėjas ir pasinaudojo. Daina „Pasiklydęs žmogus“ išleista singlo pavidalu, įrašyta angliška („Love“) bei rusiška („Odinoky Geroj“) versijos, kurių pastarųjų miksą S. Song ir atliko „Eurovizijoje“.

  • 2017-07-01  nuo 20:00
2017-07-01 20:00 2017-07-01 20:00 Europe/Vilnius Sasha Song SAHA SONG švenčia 20 metų kūrybinį jubiliejų. Koncerto metu girdėsime jo žymiausias dainas, tapusias hitais: "Pasiklydęs žmogus", "Mamai", "Ir tai irgi praeis", "Mes galim tai padaryti kartu..."  Ir žinoma naują  Eurovizinę dainą,  sulaukusią užsienio žiniasklaidos dėmėsio.... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-912/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 9.00 - 25.00