Šarūnas MAČIULIS: KITA STIKLŲ PUSĖ

Šarūnas MAČIULIS: KITA STIKLŲ PUSĖ

Šarūnas Mačiulis, legendinės lietuviško roko grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis, vokalistas ir daugelio grupės dainų autorius, pristatys savo autorinę programą „Kita stiklų pusė“ – populiariausių šlagerių autorines versijas, o taip pat klausytojų teismui pateiks naujausias savo dainas, betarpiškai pabendraus su publika ir tiesiogiai atsakys į dominančius klausimus, papasakos įdomiausias dainų „Medžiai be lapų“, „Aloyzas“, „Poliarizuoti stiklai“, „Stasė“ sukūrimo ir kitas istorijas.

Šarūnas Mačiulis savo muzikinės karjeros pradžioje buvo labiau žinomas kaip dainuojamosios poezijos atlikėjas – bardas. Bėgo metai, keitėsi muzikinės mados, atėjo laikas pasverti nuveiktus darbus ir žengti ryžtingą žingsnį pirmyn. Šarūnas ir toliau kuria naujas dainas ir tikisi, kad tai ką jis daro dabar, bus įdomu ir šiandieniniam klausytojui.

  • 2017-07-01  nuo 20:00
2017-07-01 20:00 2017-07-01 20:00 Europe/Vilnius Šarūnas MAČIULIS: KITA STIKLŲ PUSĖ Šarūnas Mačiulis, legendinės lietuviško roko grupės „Poliarizuoti stiklai“ lyderis, vokalistas ir daugelio grupės dainų autorius, pristatys savo autorinę programą „Kita stiklų pusė“ – populiariausių šlagerių autorines versijas, o taip pat klausytojų teismui pateiks naujausias savo dainas,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-911/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 10.00 - 13.00
Daugiau informacijos