Maksim Galkin

Maksim Galkin

Rugpjūčio 1 d. Palangos koncertų salėje pasirodys Rusijos humoristas Maksim Galkin. Soliniame TV laidų vedėjo ir dainininko vakare žiūrovų laukia netikėčiausios parodijos, geriausi TV projekto „Точь-в-точь“ numeriai, daugybė humoro ir muzikinių pasirodymų.

Maksim Galkin – vienas nedaugelio artistų, kurie savo koncertuose nesikartoja. Apie jį sakoma, jog jis taip elegantiškai ir meistriškai užvaldo žiūrovus, kad šie nepraranda  dėmesio nei sekundei. Parodijos ir dainos, aistringas humoras ir nuoširdūs pokalbiai – nuolat savo programą atnaujinančio Maksim Galkin pasirodymus priskirti vienam kuriam nors žanrui būtų per daug sudėtinga. Tačiau faktas, jog šiam artistui pasirodžius scenoje, publiką apima šventės nuotaika.

Rekordiškai greitai išpopuliarėjusio humoristo žiūrovams ypatingai pristatinėti nereikia – dažnai netgi sakoma, kad apie savo mylimo artisto gyvenimą ir pomėgius jie žino daugiau nei pats Maksim Galkin. Prieš du dešimtmečius profesionalaus humoristo karjerą pradėjęs Galkinas – šiandien vienas įtakingiausių Rusijos pramogų pasaulio veidų, kurio gyvenimą su scenos primadona Ala Pugačiova kasdien aprašo spauda.

Pats artistas sako, jog jam leidžiama parodijuoti bet kurį kultūros, politikos ar kitos srities asmenį. Ir kodėl gi ne – Maksim Galkin kuriamos parodijos tokios nekenksmingos, kad įsižeisti tiesiog nėra dėl ko. Be to, šis parodijų meistras visada „pataiko į dešimtuką“, išryškindamas savo herojų elgesio, balso ir mimikos ypatybes.

Humoro, juoko ir pozityvios energijos kupinas vakaras su Maksim Galkin – rupgjūčio 1 d. Palangos koncertų salėje.

  • 2017-08-01  nuo 20:00
2017-08-01 20:00 2017-08-01 20:00 Europe/Vilnius Maksim Galkin Rugpjūčio 1 d. Palangos koncertų salėje pasirodys Rusijos humoristas Maksim Galkin. Soliniame TV laidų vedėjo ir dainininko vakare žiūrovų laukia netikėčiausios parodijos, geriausi TV projekto „Точь-в-точь“ numeriai, daugybė humoro ir muzikinių pasirodymų. Maksim Galkin – vienas nedaugelio artistų, kurie savo koncertuose... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-906/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 28.00 - 58.00