Palangos vasaros festivalis. Šokiai ant smėlio

Palangos vasaros festivalis. Šokiai ant smėlio

„Priešfestivalinis siautulys“

Palanga, tai ne tik gražus kurortinis miestas, bet nuostabus paplūdimys ir jūra. O šokiai - tai daug emocijų, geros nuotaikos ir teigiamos energijos šaltinis.

Tad pliaže, ant smėlio, basomis šoksime Kizomba, Semba šokius.

Jausmingas ritmas nepalieka abejingų: jos gera klausytis, o šokis tiesiog veda iš proto savo gilumu atrodo palečia pačią sielą. Tai švelnūs ir intymūs šokiai, kurie leidžia patirti visiškai naujus šokio jausmus.

Šokant Kizombą atrodo, kad pasaulis aplink tarsi išnyksta ir lieka tik dvi šokančios sielos.

„Palangos vasaros festivalis“ pristato specialiai festivalio atidarymui suburtą projektą, kuriame dalyvaus „Tavo šokis“ (Klaipėdos šokių studija ). Studijos įkūrėjas ir choreografas - Karolis Barčius.

Kviečiame prisijungti !!!

  • 2017-07-16  nuo 16:00
2017-07-16 16:00 2017-07-16 16:00 Europe/Vilnius Palangos vasaros festivalis. Šokiai ant smėlio „Priešfestivalinis siautulys“ Palanga, tai ne tik gražus kurortinis miestas, bet nuostabus paplūdimys ir jūra. O šokiai - tai daug emocijų, geros nuotaikos ir teigiamos energijos šaltinis. Tad pliaže, ant smėlio, basomis šoksime Kizomba, Semba šokius. Jausmingas ritmas nepalieka... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-900/ Paplūdimys prie tilto, Palangoje
  • Nemokamas
Kiti kiti renginiai