Boney M, ABBA project, R. Bingelis ir R. Šilanskas

Boney M, ABBA project, R. Bingelis ir R. Šilanskas

Gerbiami Boney M ir Abba muzikos gerbėjai, pranešame, kad Didžiūjų žolinių renginys, rugpjūčio 15 diena įvyks, bilietai galios tie patys, kuriuos įsigijote į Didžiūjų Joninių koncertą.

Įvyko dar vienas, paskutinis pakeitimas. Sprendžiant garso kokybės ir matomumo klausimus, buvo pasirinkta kiek mažesnė, tačiau akustiškai parankesnė koncertų salė, esanti Juratės gatvėje 13 (netoli nuo Palangos koncertų salės), talpinanti kiek daugiau nei 500 žmonių. Kadangi beveik nebeliko laisvu vietu, bilietai dar nespėjusiems įsigyti brangs. Žmonės, jau iš ankščiau isigiję brangesnius bilietus sėdės pirmose VIP eilėse prie pat scenos, kiti rikiuosis už jų turėdami pirmumo teises i geresnes vietas prieš vėliau nusipirkusius. Pagarbiai, renginio organizatoriai. Atsiprašome už nepatogumus ir linkime gražaus koncerto.

Didžiosios Žolinės Palangoje: vasaros sostinėje disko laikus primins „Boney M“ ir anekdotų karaliai Raimondas Šilanskas su Raimundu Bingeliu

Puikus oras, nuostabūs paplūdimiai, gaivinanti jūra ir jaukūs vakarai. Atrodo, kad Palanga gali pasiūlyti viską, tačiau rugpjūčio 15 d. Lietuvos vasaros sostinė labiausiai nustebins disko mylėtojus ir pasaulinės estrados gerbėjus. Atnaujintoje kurorto koncertų salėje skambės amžinai jaunų „Boney M“ dainos ir legendinių komikų anekdotai.

Disko legendos skaisčiausius pasaulinio populiarumo spindulius susirinko prieš kelis dešimtmečius, tačiau šiandien jų dainas ir melodijas atmintinai moka net ir jauniausieji melomanai. Akivaizdu, nes be „Boney M“ įrašų neapsieina nė viena estradinę praėjusių laikų muziką grojanti radijo stotis. Ši klasika gerokai praskaidrins Jonines Palangoje ir leis prisiminti gražiausias jaunystės dienas.

„Boney M“ dainas scenoje atliks viena pirmųjų grupės narių ir jos įkūrėja Sheyla Bonnick. Atlikėja į aštuntąjį dešimtmetį žada nukelti dainomis, kurias kažkada klausėsi per slopinamas užsienio radijo stotis ar sukdami paslapčia įsivežtų vinilinių plokštelių.

Abejingų tikrai nepaliks grupės vizitine kortele tapusi „Dady Cool“, o ryškiausius disko metus primins šlageris „Rivers of Babylon“. Kartu su atlikėja keliauja atsidavusi instrumentalistų ir pritariamųjų vokalų grupė, todėl tokios dainos kaip „Crazy Music“ ar siautulingoji „Ma Baker“ žada suskambėti geriau nei bet kada.

Pastaruoju metu Sh. Bonnick aktyviai domisi gydymu balsu ir padeda daugeliui žmonių atsipalaiduoti vien savo ramaus tono dėka. Dėl šios priežasties koncertas įgaus įvairesnių, galbūt ir neįprastų atspalvių bei muzikinių ieškojimų.

Tai, kad „Boney M“ pavergė begales širdžių, įrodo šimtai milijonų peržiūrų „YouTube“ ir dešimtys milijonų parduotų albumų. Tai yra muzika, kuri niekada nepraras populiarumo visame pasaulyje ir bus laikoma geros nuotaikos garantu.

Kartu renginio žiūrovams gerą energiją skleis ir šypsenas kels legendiniai, didžiulę patirtį scenoje sukaupę humoristai Raimondas Šilanskas ir Raimundas Bingelis.

„1 minutė juoko prailgina gyvenimą, – įsitikinę humoristai. – O kas nenori gyventi ilgiau ir dar linksmai?“

R. Šilanskas ir R. Bingelis, ilgus metus vadinami Lietuvos humoro karaliais, sako, jog aplinkui pilna gyvenimą atspindinčių anekdotiškų situacijų. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar dažniausiai jose atsiduria vyrų ir moterų tarpusavio santykiai. Anekdotus pasakosiantys renginio vedėjai teigia turintys vidinį filtrą, kuriuo geba atsisijoti labiausiai publiką išjudinančius juokus, tad užtikrina, jog liūdna tikrai nebus.

  • 2017-08-15  nuo 20:00
2017-08-15 20:00 2017-08-15 20:00 Europe/Vilnius Boney M, ABBA project, R. Bingelis ir R. Šilanskas Gerbiami Boney M ir Abba muzikos gerbėjai, pranešame, kad Didžiūjų žolinių renginys, rugpjūčio 15 diena įvyks, bilietai galios tie patys, kuriuos įsigijote į Didžiūjų Joninių koncertą. Įvyko dar vienas, paskutinis pakeitimas. Sprendžiant garso kokybės ir matomumo klausimus, buvo pasirinkta kiek mažesnė, tačiau... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-899/ Palangos senoji gimnazija, Jūratės g. 13, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 13.00 - 25.00