DOMINO teatras | komedija 2 SMEGENŲ ISTORIJA

DOMINO teatras | komedija 2 SMEGENŲ ISTORIJA

Autorius: remiantis Marku Gungoru
Režisierius: Sakalas Uždavinys
Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis, Jonas Jurkūnas
Dailininkas: Imantas Boiko, Asta Kavaliauskaitė
Kostiumų dailininkas: Ruslanas Rybakovas

Vaidina:
Arūnas - Arūnas Valinskas
Inga - Inga Valinskienė
Lina - Lina Rastokaitė
Sakalas - Sakalas Uždavinys


Arūno Valinsko debiutas teatro scenoje!
„Kalbėsime apie tai, kaip gyventi santuokoje ir nieko nenudobti.“
 

Kodėl moterys nori tuoktis, o vyrams gerai ir taip? Kodėl vyrai vienu metu gali daryti tik vieną darbą, o moterys tiesiog džiūsta akyse, be trijų skirtingų veiklų iškart? Kodėl vyrams svarbu tik veiksmas ir pasekmė, o moterims dar ir visos aplinkybės: kaip, kodėl, kodėl ne, kodėl todėl…

Visiems šiems klausimams atsakymai yra. Itin populiaraus JAV santuokos konsultanto Marko Gungoro per daugybę praktikos metų surinkta medžiaga paremta ir režisieriaus Sakalo Uždavinio teatro scenai pritaikyta interaktyvi komedija „2 smegenų istorija“ – nepaprastai šmaikšti iliustracija tų skirtumų, kurie neabejotinai kiekvieną dieną ramybės neduoda daugybei porų.

Vieno vyro ir vienos moters dialogas atskleis, kur vyrai mėgsta pasislėpti nuo savo žmonų, kaip be pykčio priversti savo partnerį padaryti tai, ko nori, o svarbiausia, kodėl meilės problemos dažniausiai slypi ne širdyje, o galvoje.

Pasinaudojant neišsemiamomis šiuolaikinių technologijų galimybėmis sukurta scenografija šią interaktyvią komediją paverčia neabejotinai moderniausiu kūriniu Lietuvos teatro scenoje, leidžiančiu žiūrovui pamesti aiškią ribą tarp realybės ir iliuzijos, bei visu vyrišku ar moterišku protu pasinerti į jaudinančią ir intriguojančią kelionę po priešingos lyties pasaulį. 

Interaktyviame šou-komedijoje pasirodo Linos Rastokaitės ir Arūno Valinsko pora arba Ingos Valinskienės ir Sakalo Uždavinio pora.


Atkreipiame dėmesį, kad pasirodančios poros sudėtis gali kisti. 

Daugiau informacijos:
www.dominoteatras.lt
Domino Teatras Facebook

  • 2017-07-13  nuo 20:00
2017-07-13 20:00 2017-07-13 20:00 Europe/Vilnius DOMINO teatras | komedija 2 SMEGENŲ ISTORIJA Autorius: remiantis Marku Gungoru Režisierius: Sakalas Uždavinys Kompozitorius: Martynas Bialobžeskis, Jonas Jurkūnas Dailininkas: Imantas Boiko, Asta Kavaliauskaitė Kostiumų dailininkas: Ruslanas Rybakovas Vaidina: Arūnas - Arūnas Valinskas Inga - Inga Valinskienė Lina - Lina Rastokaitė Sakalas - Sakalas Uždavinys... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-888/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 15.00 - 17.00