DOOGIE WHITE`S WHITE NOISE koncertas (ex-RAINBOW)

DOOGIE WHITE`S WHITE NOISE koncertas (ex-RAINBOW)

Birželio mėnesį klasikinio hardroko gerbėjų Lietuvoje laukia geros emocijos. Net tris koncertus mūsų šalyje surengs vienas stipriausių ir geidžiamiausių roko vokalistų Doogie White‘as su grupe „Doogie White's White Noise“. Jo balsas yra girdimas tokių roko legendų, kaip „Rainbow“, Michaelo Schenkerio, Yngwie Malmsteeno, „Cornerstone“, „Praying Mantis“, „La Paz“, „Tank“, „Demon's Eye“ ir kt. įrašuose, o gyvai išgirsti bus galima birželio 16 d. Palangoje.

Būdamas didelis „Deep Purple“ fanas, Doogie White‘as, pasinaudojęs proga, kai jie koncertavo Londone, grupės vadybininkui perdavė kelių savo dainų įrašus su užuomina „jei Ritchie (Blackmore) kada nors reikėtų vokalisto...“. Vėliau Doogie iš tiesų buvo pakviestas į R. Blackmore‘o suburtą kolektyvą „Rainbow“. Bet prieš tai aktyvusis vokalistas dalyvavo trumpalaikėje grupės „Chain“ veikloje ir net pretendavo į „Iron Maiden“ frontmeno poziciją, kai reikėjo pakeisti tuomet išėjusį Bruce Dickinsoną, bet galiausiai šie pasirinko Blaze Bayley. Tačiau būtent dalyvavimas šios grupės perklausose Doogie lėmė bendram darbui su kitais muzikantais itin pageidaujamo vokalisto reputaciją. Jis bendradarbiavo ar iki šiol dirba su „Cornerstone“, „Tank“, „Demon's Eye“, „Pink Cream 69“ ir kt., o su tikra gitaros legenda Michaeliu Schenkeriu (ex-„Scorpions“, „UFO“) 2012 metais jau svečiavosi Vilniuje projekto „Michael Schenker's Temple of Rock“ koncerte.

„Rainbow“ gretose Doogie pagaliau atsidūre 1994 metais, kai įrašė albumą „Stranger In Us All“ (1995) ir dalyvavo jo pristatymo gastrolėse. Kai šis kolektyvas išsiskirstė, dar labiau išgarsėjusį vokalistą pasikvietė pats gitaros maestro Yngwie Malmsteenas. Iš pradžių į jo koncertinį turą įsitraukęs Doogie White‘as, vėliau su Y. Malmsteenu bendradarbiavo beveik septynis metus ir įrašė 2 studijinius albumus.

Šiuo metu žymusis vokalistas toliau įrašinėja albumus su garsiais muzikantais, kuria solo įrašus, o su savo grupe “Doogie White's White Noise“ atlieka visų laikų populiariausias įvairiuose kolektyvuose įdainuotas bei solo dainas. Jau birželio 15-17 dienomis jas galės išgirsti ir Doogie White‘o talento gerbėjai Lietuvoje.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto 54, Palanga).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-06-16  nuo 20:00
2017-06-16 20:00 2017-06-16 20:00 Europe/Vilnius DOOGIE WHITE`S WHITE NOISE koncertas (ex-RAINBOW) Birželio mėnesį klasikinio hardroko gerbėjų Lietuvoje laukia geros emocijos. Net tris koncertus mūsų šalyje surengs vienas stipriausių ir geidžiamiausių roko vokalistų Doogie White‘as su grupe „Doogie White's White Noise“. Jo balsas yra girdimas tokių roko legendų, kaip „Rainbow“, Michaelo Schenkerio,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-877/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 19.00 - 24.00
Daugiau informacijos
Kiti koncertai