Kurorto muziejus kviečia praleisti vakarą Anapilio viloje

Kurorto muziejus kviečia praleisti vakarą Anapilio viloje

Kurorto muziejus, prisijungdamas prie tarptautinės Muziejų nakties iniciatyvos, kviečia gegužės 20 d. praleisti vakarą Anapilio viloje.

18 val. įvyks literatūrinis vakaras „Vasarą pasitinkant“, kuriame Palangos literatai skaitys savo ir kitų autorių kūrybą.

Anapilio vilą, kur dabar įsikūręs Palangos kurorto muziejus, gaubia iš lūpų į lūpas perduodamos legendos ir paslaptingos istorijos apie ten esančius vaiduoklius. Todėl jau pritemus kviečiame visus, kažką panašaus patyrusius šiame pastate, pasidalinti savo istorijomis prie arbatos puodelio.

Taip pat bus galima apžiūrėti čia veikiančias laikinąsias parodas. Kas žino, gal pamatysite ar pajusite kažką neįprasto.

Lankytojų lauksime iki 21 val.

Arbata vaišina muziejus

  • 2017-05-20  nuo 18:00
2017-05-20 18:00 2017-05-20 18:00 Europe/Vilnius Kurorto muziejus kviečia praleisti vakarą Anapilio viloje Kurorto muziejus, prisijungdamas prie tarptautinės Muziejų nakties iniciatyvos, kviečia gegužės 20 d. praleisti vakarą Anapilio viloje. 18 val. įvyks literatūrinis vakaras „Vasarą pasitinkant“, kuriame Palangos literatai skaitys savo ir kitų autorių kūrybą. Anapilio vilą, kur dabar įsikūręs Palangos kurorto muziejus,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-875/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai