Novye Russkie Babki

Novye Russkie Babki

Humoro čempionai Sergejus Čvanovas ir Igoris Kasilovas, gerbėjams labiau žinomi kaip močiutės Matriona ir Gėlytė, arba tiesiog „Novye Russkie Babki“ (Новые Русские Бабки), atvyksta į Palangą. Rugpjūčio 19 dieną Palangos koncertų salėje šis aštrialiežuvis duetas paskleis juoko, optimizmo ir pozityvios energijos užtaisą, pristatydamas savo programą „Humoras“.

1990-aisiais gimęs projektas netruko išgarsėti – pradėjusios nuo trumpų humoristinių dialogų jau netrukus „Novye Russkie Babki“ pasirodė televizijoje, laimėjo ne vieną humoro TV šou ir ėmė žaibiškai populiarėti bei rengti solinius pasirodymus. Šiandien be šios humoristinės satyros neįsivaizduojamas nei vienas didesnis koncertas ar renginys, „Novye Russkie Babki“ – nuolatinės televizijos viešnios ir net vedėjos, laidų „Smechopanarama“ (Смехопанорамa) ir „Krivoje zerkalo“ (Кривое зеркало) dalyvės, o liaudyje apstu citatų iš jų pasirodymų.

Rinkoje užėmusios ypatingą nišą „Novye Russkie Babki“ yra įprastų močiučių parodija – scenoje Matriona ir Gėlytė įkūnija eilines prie laiptinės rymančias senoles, aptarinėjančias svarbiausius įvykius kultūros ir politikos arenose. Lengvas humoras, naivumas ir atlapaširdiškumas duetą iškėlė į aukštumas ir klausytojus mokė pozityvaus požiūrio į gyvenimą, o sėkmė ir sausakimšos besijuokiančių gerbėjų arenos močiutes lydi jau kone dešimtmetį. Palangoje vyksiančiame renginyje, kurį sudarys muzikinės parodijos, improvizacijos, pokalbiai ir bendravimas su žiūrovais, močiutės žada pademonstruoti ne tik geriausius savo pasirodymus, tačiau ir pateikti keletą siurprizų!

  • 2017-08-19  nuo 20:00
2017-08-19 20:00 2017-08-19 20:00 Europe/Vilnius Novye Russkie Babki Humoro čempionai Sergejus Čvanovas ir Igoris Kasilovas, gerbėjams labiau žinomi kaip močiutės Matriona ir Gėlytė, arba tiesiog „Novye Russkie Babki“ (Новые Русские Бабки), atvyksta į Palangą. Rugpjūčio 19 dieną Palangos koncertų salėje šis aštrialiežuvis duetas paskleis juoko, optimizmo ir pozityvios energijos užtaisą,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-863/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 28.00 - 58.00
Kiti kiti renginiai