Viviane. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas

Viviane. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas

Charizmatiškiausias Portugalijos balsas

VIVIANE (vokalas, fleita)
TÓ VIEGAS (portugališkoji gitara)
JOÃO VITORINO (akustinė gitara)
FILIPE VALENTIM (klavišiniai)

„Mano muzika – be sienų. Tradicija susilieja su šiandiena, kur kraują stingdantį fado, valiūkišką prancūzų šansoną, džiazą, bossa novą ar Lotynų Amerikos muziką įvelku į pop manierą“, – apie save pasakoja Viviane.

2016 m. portugalų dainininkė viešėjo Lietuvoje ir netruko pelnyti žiūrovų simpatijas, o lietuviška fado stiliumi atliekama daina buvo sutikta ošiančiomis ovacijomis ir akimirksniu tapo tikra sensacija. Fado lituano!

Viviane grįžta ir vėl kviečia į jausmų puotą.

Su kiekviena melodija ši atlikėja vis labiau užburia. Klausydamiesi Viviane, suprantame, kodėl ji tituluojama charizmatiškiausiu ir įdomiausiu Portugalijos balsu.

Jos dainos – tarsi mažytės istorijos, talpinančios savyje visiems artimus jausmus ir išsiliejančios unikaliu skambesiu. Šansonų eleganciją, Lotynų Amerikos ritmus, fado ilgesį subtiliai apjungia aksominis balsas.
Viviane gimė ir augo Prancūzijoje, būdama trylikos persikėlė į Portugaliją, o paklausta kur jaučiasi geriausiai, merkdama akį atsako – scenoje! Čia – jos sielos namai, kurių jaukia šiluma dainininkė dalinsis su Jumis. Jausminga, stipru ir energetiška!

Dešimtajame dešimtmetyje ji pradėjo karjerą populiariąją muziką ir roką grojančioje grupėje „Entre Aspas“, kuri šėldavo net stadionuose prieš milijoninę auditoriją. Grupė išleido šešias plokšteles.

2005 m. Vivianė pradėjo solinę veiklą su albumu „Amores Imperfeitos“, po jo pasirodė antrasis „Viviane“, išleistas 2007 m. Tačiau tikriausia trečiajame studijiniame darbe Viviane atranda savo muzikos receptą. „As Pequenas Gavetas do Amor“ albume keliaujame lydimi išskirtinio balso po Fado ir prancūzų Musette pasaulį, kuris skamba ypatingai. Naujausius Viviane kūrinius groja pagrindinės Portugalijos radijo stotys, pagyrų nešykti kritikai.

Programoje autorinės kompozicijos.

 ...ir lietuviška daina fado stiliumi. Fado lituano!

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).
Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-06-24  nuo 20:00
2017-06-24 20:00 2017-06-24 20:00 Europe/Vilnius Viviane. Charizmatiškiausias Portugalijos balsas Charizmatiškiausias Portugalijos balsas VIVIANE (vokalas, fleita) TÓ VIEGAS (portugališkoji gitara) JOÃO VITORINO (akustinė gitara) FILIPE VALENTIM (klavišiniai) „Mano muzika – be sienų. Tradicija susilieja su šiandiena, kur kraują stingdantį fado, valiūkišką prancūzų... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-857/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 14.50 - 19.00
Daugiau informacijos