Džordana Butkutė vasaros koncertas

Džordana Butkutė vasaros koncertas

Ateinančią vasarą populiariausias Lietuvos kurortas Palanga poilsiautojams pasiūlys ne tik jūrą, auksinius paplūdimius ar naktines linksmybes J. Basanavičiaus gatvėje, bet ir didžiausią naujausių laikų Palangos istorijoje muzikinį renginį – pačios scenos karalienės Džordanos Butkutės koncertą.

Vienintelis vasarai skirtas Džordžos pasirodymas vyks rugpjūčio 5 dieną Palangos koncertų salėje.

Paskutinį kartą Džordana Butkutė Palangoje koncertavo prieš keletą metų, kai čia dar buvo senoji vasaros estrada.

Atnaujintos Koncertų salės erdvės ir nesulyginamai patobulintos techninės galimybės pagaliau leis ir kurorto gyventojams bei svečiams bent iš dalies išvysti tai, ką Džordana Butkutė pastaruosius keletą metų „išdarinėja“ didžiųjų šalies miestų arenose.

„Aš – Karalienė“, „Nesudeginta ant laužo“, „Neoninės pelių uodegos“ – tai koncertų turai, kuriuose sąvoka „roko, popmuzikos koncertas“ buvo pakelta į visiškai naują lygį Lietuvoje ir už tai pelnytai sulaukė neregėtų anšlagų bei publikos susidomėjimo.

Tiesa, atlikėja sako suprantanti, kas yra pats vasaros įkarštis Palangoje ir kokia tuo metu ten tvyro atmosfera, todėl tikrai pasistengs, kad koncertas Palangos koncertų salėje būtų pats linksmiausias jos pasirodymas su pačiais didžiausiais ir mylimiausiais hitais, kuriuos mintinai moka visa Lietuva.

Ir ne tik Lietuva. Neseniai Džordana Butkutė grįžo iš sėkmingų gastrolių Skandinavijoje. O šiuo metu atlikėja jau įrašinėja naujas dainas būsimam albumui, kurį planuojama išleisti dar šiemet.

  • 2017-08-05  nuo 21:00
2017-08-05 21:00 2017-08-05 21:00 Europe/Vilnius Džordana Butkutė vasaros koncertas Ateinančią vasarą populiariausias Lietuvos kurortas Palanga poilsiautojams pasiūlys ne tik jūrą, auksinius paplūdimius ar naktines linksmybes J. Basanavičiaus gatvėje, bet ir didžiausią naujausių laikų Palangos istorijoje muzikinį renginį – pačios scenos karalienės Džordanos Butkutės koncertą. Vienintelis vasarai skirtas Džordžos... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-852/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 19.00 - 35.00