Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kviečia į Atvirų durų dieną

Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kviečia į Atvirų durų dieną

Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje ir priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose gegužės 3 d. organizuojama Atvirų durų diena. Taip siekiama kuo plačiau supažindinti visuomenę su ugniagesių gelbėtojų darbu bei vykdoma gaisrų prevencija.

Atvirų durų diena suteiks galimybę tiek gyventojams, tiek moksleiviams apsilankyti ir susipažinti su valdyba, jos padaliniais bei jų atliekamu darbu. Atvykusius pasitikę pareigūnai supažindins su gaisrų gesinimo įranga, technika, ugniagesių tarnybos sąlygomis, Valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektoriai piliečius konsultuos priešgaisrinės saugos klausimais, atkreips visuomenės dėmesį į pagrindines gaisrų ir kitų nelaimių priežastis.

Ugniagesiai maloniai kviečia atvykti į Atvirų durų dieną gegužės 3 d. 9-19 val.:
Klaipėdoje, Trilapio g. 12;
Gargžduose, Žemaitės g. 68;
Kretingoje, Tiekėjų g. 19;
Neringoje, Taikos g. 4A;
Palangoje, Druskininkų g. 13;
Skuode, P. Cvirkos g. 14/12;
Šilutėje, Lietuvininkų g. 22.

Taip pat visi kviečiami atvykti į Šv. Florijono dienos minėjimą, kuris vyks gegužės 4 d. 10 val. Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje. Bus aukojamos Šv. Mišios už ugniagesius. Tądien taip pat bus apdovanoti Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo valdybos pareigūnai.

  • 2017-05-03  09:00 - 19:00
2017-05-03 09:00 2017-05-03 19:00 Europe/Vilnius Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai kviečia į Atvirų durų dieną Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje ir priešgaisrinėse gelbėjimo tarnybose gegužės 3 d. organizuojama Atvirų durų diena. Taip siekiama kuo plačiau supažindinti visuomenę su ugniagesių gelbėtojų darbu bei vykdoma gaisrų prevencija. Atvirų durų diena... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-840/ Palangos priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Druskininkų g. 13, Palanga, Lietuva, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai