IDIOTEATRAS | komedija URVINIS ŽMOGUS

IDIOTEATRAS | komedija URVINIS ŽMOGUS

Vaidina Giedrius SAVICKAS.

Ši komedija – apie tave, mane ir mus visus. O jei manai, kad nieko niekada nebūna „apie visus“, tiesiog atsakyk į kelis klausimus.

VYRAMS

Kiek kartų per metus nusiperki sau kelnes arba kaklaraištį?

O kiek naujų suknelių arba auskarų per tas pačias 365 dienas į namus atsineša tavo žmona arba draugė?

Beje, jai vaikščiojimas po parduotuvės yra kas – kančia ar malonumas?

O DABAR – MOTERIMS

Ar, pridėjusi prie širdies ranką, gali pasakyti, kad supranti, kodėl tavo gyvenimo draugas važinėja į žvejybą?

Kodėl tavo telefono sąskaita visuomet yra tris kartus didesnė už jo?

Ir kodėl jis nemėgsta didžiųjų prekybos centrų?

Na štai. Dabar sutinki, kad vyrų ir moterų požiūriai skiriasi? Kaip ir jų įpročiai, norai, aplinkos suvokimas, net kalba. Vyras per dieną pasako 2000 žodžių, o moteris – 7000. Tai nustatė mokslininkai. O moterys vis tiek pyksta, kad vyrai, grįžę iš darbo į namus, tyli. O ką jie gali pasakyti?Juk jiems baigėsi žodžiai!

Komedija „Urvinis žmogus“ – apie visa tai. Apie amžinus „nesusipratimus“ tarp vyrų ir moterų. Smulkius skirtumus ir mažučius niuansus, kurie vyro ir moters bendrą gyvenimą nuo pat urvinio žmogaus laikų paverčia nuolatine gyvenimiška komedija.

Jei tik, žinoma, į viską pažvelgsime su gera humoro doze. Taip, kaip tai scenoje daro neprilygstami Lietuvos „urviniai“ – aktoriai Darius Meškauskas ir Giedrius Savickas

Renginio organizatorius: Baltic music, VšĮ.

Bilietus galima įsigyti Tiketa sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54)
Pasiteiravimui: 8 648 46042 arba el. paštu: info@klubasramybe.lt

  • 2017-06-17  nuo 20:00
2017-06-17 20:00 2017-06-17 20:00 Europe/Vilnius IDIOTEATRAS | komedija URVINIS ŽMOGUS Vaidina Giedrius SAVICKAS. Ši komedija – apie tave, mane ir mus visus. O jei manai, kad nieko niekada nebūna „apie visus“, tiesiog atsakyk į kelis klausimus. VYRAMS Kiek kartų per metus nusiperki sau kelnes arba kaklaraištį? O kiek naujų suknelių arba auskarų per tas pačias 365 dienas į namus... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-836/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 13.00 - 16.00