KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo

KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo

Martynas Kuliavas ir Alex Ten – gitaros virtuozai, pelnytai laikomi vienais geriausių Lietuvos scenos gitaristais, koncerte pristato išskirtinę meninę programą, kupiną žanrų ir stilių įvairovės bei aukščiausios klasės meistriškumo. 

Šie muzikantai – tokie panašūs atlikimo virtuoziškumu, bet kiekvienas turintis savitą atlikimo manierą, puikiai dera duete ir papildo vienas kitą. Jų skirtingumas, atskleidžiamas muzikinėje bendrystėje priverčia klausytoją patikėti ne tik jų nepaprastu gebėjimu groti drauge, bet ir atveria tikrą vyrišką, autentišką muzikinio skonio ryšį. Alex Ten sako, jog jam patinka tai, kad Martynas, būdamas puikiu muzikantu, įsiklauso į jo grojimą ir neužgožia kolegos. Tuo tarpu Martynas sako, kad grodamas su Alex visada jaučia vienodą muzikos suvokimą, tą patį muzikinį kvėpavimą. Grodami drauge abu muzikantai gali sau leisti nevaržomai improvizuoti, skoningai ir nuotaikingai šmaikštauti ir netgi vienas kitą nustebinti. Dėka savo virtuoziško grojimo, Martynas ir Alex koncertų metu atlieka sudėtingiausius kūrinius, kurie patraukia net ir išrankiausių muzikos gurmanų dėmesį. Koncertinėje programoje skambės visame pasaulyje žinomų kompozitorių StevieWonder, Johan Sebastian Bach, Chick Corea, Bobby Hebb bei kt. laiko patikrinti kūriniai ir abiejų gitaristų autorinė kūryba.

Kviečiame praleisti nepamištamą vakarą su žymiais gitaros virtuozais birželio 10 d. Palangoje, „Ramybės“ kultūros centre.


Daugiau informacijos apie muzikantus:

Debiutavęs kaip talentingas roko gitaristas, Martynas Kuliavas per kelis dešimtmečius tapo visaverčiu ir originaliu muzikos kūrėju. 1997 m. Martynas Kuliavas buvo apdovanotas „Bravo“ statulėle bei įvertintas kaip geriausias instrumentalistas. Atlikėjas taip pat yra grupės „Bovy“ įkūrėjas, visų jos dainų autorius. M.Kuliavas grojo su viena ryškiausių Lietuvos roko grupių  „Rebelheart“, scenos legenda Gyčiu Paškevičiumi, bliuzo karaliene tituluojama Arina, grupėmis „Naktinės Personos“, SKAMP“, “Pelenai” , aktoriumi Vidu Petkevičiumi, Ieva Prudnikovaite. Šv.Kristoforo orkestru ir kt.  Šiuo metu dalyvauja įvairiuose koncertiniuose projektuose kaip gitaristas bei kūrinių autorius ir  aranžuotojas, prodiusuoja savo bei kitų kūrėjų dainas.

Alex Ten groja gitara nuo šešerių metų ir jau ilgą laiką yra ryški asmenybė Lietuvos scenoje. Dėka savo įvairiapusiškumo, Alex koncertuoja su įvairios stilistikos muzikantais Lietuvoje: Gyčiu Paškevičiumi, Andriumi Kaniava, Marijonu Mikutavičiumi, Ieva Prudnikovaite, Gintaru Šulinsku, Ričardu Baniu, Mantu Jankavičiumi bei kitais.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-06-10  nuo 19:00
2017-06-10 19:00 2017-06-10 19:00 Europe/Vilnius KULIAVAS-TEN acoustic guitar duo Martynas Kuliavas ir Alex Ten – gitaros virtuozai, pelnytai laikomi vienais geriausių Lietuvos scenos gitaristais, koncerte pristato išskirtinę meninę programą, kupiną žanrų ir stilių įvairovės bei aukščiausios klasės meistriškumo.  Šie muzikantai – tokie panašūs atlikimo... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-835/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 11.80 - 13.00
  • Plačiau