Giedrė ir grupė

Giedrė ir grupė

Giedrė KILČIAUSKIENĖ / balsas

Andrej POLEVIKOV / klavišiniai

Vytis NIVINSKAS / kontrabosas

Darius RUDIS / mušamieji

Giedrė Kilčiauskienė – universaliu talentu apdovanota atlikėja, puikiai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazą, tiek popmuziką. Su daugeliui žinomomis grupėmis „Empti“ bei „Pieno lazeriai“ ji yra laimėjusi ne vieną apdovanojimą bei išleidusi kelis sėkmingus albumus. 2013 m. Giedrė buvo įvertinta M.A.M.A muzikiniuose apdovanojimuose – laimėjo „Metų atlikėjos“ titulą. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.

Atlikėja taip pat dainuoja džiazo projekte „Jazz miniatures“, kur ant scenos pasirodo kartu su ekspresyviais, charizmatiškais ir profesionaliais muzikantais – Andrej Polevikov, Vyčiu Nivinsku bei Dariumi Rudžiu. Su savo programa kvartetas turėjo nemažai koncertų ne tik Lietuvoje, bet ir Europoje, taip pat 2013 m. išleido albumą „Jazz miniatures“.

Savitas ir jau puikiai pažįstamas Giedrės balsas bei populiariausios pasaulio džiazo kompozicijos, pritariant virtuoziškiems muzikantams, – derinys, kuriam atsispirti vargu ar pavyks. Atlikdama džiazo standartus Giedrė dainuoja jaukiai, paprastai ir tiksliai jausdama stiliaus niuansus. Kartu jos atlikimas – subtilus, „giedriškas“, su išskirtinai lengvu salsvumu balse, savitais akcentais bei, žinoma, improvizacija.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54). Bilietai rezervuojami tel.: 864846042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2016-03-27
2016-03-27 2016-03-27 Europe/Vilnius Giedrė ir grupė Giedrė KILČIAUSKIENĖ / balsas Andrej POLEVIKOV / klavišiniai Vytis NIVINSKAS / kontrabosas Darius RUDIS / mušamieji Giedrė Kilčiauskienė – universaliu talentu apdovanota atlikėja, puikiai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek džiazą, tiek popmuziką. Su daugeliui žinomomis grupėmis... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-81/ „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • „Ramybės“ kultūros centras (Vytauto g. 35)
  • Kaina: 12.00