Valeriy Meladze koncertas Palangoje

Valeriy Meladze koncertas Palangoje

„Nepriekaištingas stilius“ – pirmieji į galvą ateinantys žodžiai, kuomet kalba pasisuka apie publikos numylėtiniu vadinamą dainininką Valerijų Meladzę, liepos 26-ą dieną surengsiantį pasirodymą Palangos koncertų salėje.

Apie 200 visame pasaulyje per metus surengiamų koncertų, muzikiniuose konkursuose ir apdovanojimuose skinami laurai bei nuolatinis šmėžavimas žiniasklaidoje – toks gyvenimas V. Meladzę lydi nuo tada, kuomet jo kūrinys „Sera“ (Сэра), o vėliau ir to paties pavadinimo muzikinis albumas įsiveržė į muzikos topus. Šiandien jis – vienas geriausių Rusijos estrados atlikėjų, o jo hitus „Devushka iz vyshego obschestva“ (Девушки из высшего общества), „Krasivo“ (Красиво) ir „Samba belogo motylka“ (Самба белого мотылька) dainuoja milijonai.

Plataus diapazono ir reto tembro balsu apdovanotas dainininkas klausytojus paperka įspūdingomis kompozicijomis, išmintingais tekstais ir puikiomis manieromis, o brolio Konstantino Meladzės jam parašytos dainos viena po kitos tampa hitais, užburiančiais nuo pirmųjų akordų. Jo lyriška muzika, nuteikia romantiškai, o bilietai į charizmatiškojo atlikėjo koncertus išperkami akimirksniu.

Koncerto metu Palangoje skambės tiek nuo senu klausytojų mėgstamos, jau hitais tapusios V. Meladze dainos, tiek nauji atlikėjo kūriniai, kiekvienas kurių – atskira istorija, rasianti kelią į klausytojų širdis.

  • 2017-07-26  nuo 20:00
2017-07-26 20:00 2017-07-26 20:00 Europe/Vilnius Valeriy Meladze koncertas Palangoje „Nepriekaištingas stilius“ – pirmieji į galvą ateinantys žodžiai, kuomet kalba pasisuka apie publikos numylėtiniu vadinamą dainininką Valerijų Meladzę, liepos 26-ą dieną surengsiantį pasirodymą Palangos koncertų salėje. Apie 200 visame pasaulyje per metus surengiamų koncertų, muzikiniuose konkursuose ir... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-807/ Palangos koncertų salė, Vytauto g. 43, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 28.00 - 58.00
  • Plačiau
Kiti koncertai