Emilio Garofalo (Italija)

Emilio Garofalo (Italija)

Balandžio 7 d. (penktadienis) 20 val. Emilio Garofalo (Italija): vokalas, pianinas, lūpinė armonikėlė, gitara.

Tai bus pats romantiškiausias vakaras Palangoje.Tikra itališka muzika džiugins italas Emilio Garofalo. Kaip sako Emilio - "Kur baigiasi mano pirštai prasideda gitara", "Dove finiscono le mie dita, inizia una chitarra".

Emilio Garofalo yra italų dainininkas ir dainų autorius, gyvai grojantis gitara, pianinu ir lūpine armonikėle. Jis kilęs iš pietų Italijos miesto Bario, miesto pilno saulės, kurios dažnai taip pasiilgsta žiemos laikotarpiu Lietuvoje. Emilio Lietuvoje jau 4 metai, čia jį atvedė meilė. Meilė maistui ir moteriai.

Dainos, kurias Emilio rašė prie Adrijos jūros, yra pilnos pietų saulės, meilės ir šilumos, kurią nori ir Jums šį vakarą perduoti dainuodamas.

Bilietus galima įsigyti sistemoje TIKETA.LT ir viešbučio „Vandenis“ registratūroje (Birutės al. 47).

  • 2017-04-07  nuo 20:00
2017-04-07 20:00 2017-04-07 20:00 Europe/Vilnius Emilio Garofalo (Italija) Balandžio 7 d. (penktadienis) 20 val. Emilio Garofalo (Italija): vokalas, pianinas, lūpinė armonikėlė, gitara. Tai bus pats romantiškiausias vakaras Palangoje.Tikra itališka muzika džiugins italas Emilio Garofalo. Kaip sako Emilio - "Kur baigiasi mano pirštai prasideda gitara", "Dove finiscono le mie... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-782/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau