Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“

Palangos kurorto šventė „Myliu Palangą“

Palanga pasitinka vasarą su nauja legenda

Palangos kurorto šventė, kurios metu pažymima vasaros pradžia, kviečia prisiminti istoriją ir patirti naujų įspūdžių prie jūros. Gegužės 26 - 28 d. vyksianti šventė žada sportinių veiklų, koncertų, parodų ir pramogų įvairovę bei gausą.

Šventės programą padiktavo pasirinkta data

Gegužės paskutinį savaitgalį kurorte vyks net du festivaliai – pučiamųjų muzikos festivalis „Amber wind“ bei sporto festivalis „Sportas visiems“. Tačiau tuo nuspręsta neapsiriboti, prisiminus, kad lygiai prieš 140 metų grafas Juozapas Tiškevičius II „patiesė pamatus“ Palangos kurortui, tokiam koks jis atrodo šiandien. Tuo metu buvo pradėti Kurhauzo statybos darbai, suplanuotas parkas, Basanavičiaus g., sukurta miesto vizija. Būtent tuo metu prasidėjo Palangos virsmas vienu garsiausiu Lietuvos kurortu.

Šventės simbolis - grafas Tiškevičius

Šventės organizatorius - Palangos kultūros ir jaunimo centras nusprendė žaismingai priminti ne tik istorinę datą, bet ir miesto legendą - grafą Juozapą Tiškevičių II, kuris tapo šių metų kurorto šventės simboliu. Atgaivinti prisiminimus apie Palangos grafus paskatino ne tik istorinė data, bet ir iškilmingas rekonstruotos Grafų Tiškevičių alėjos atidarymas gegužės 26 d. ir taip pat visus metus veikiantis interaktyvus turas - „Tiškevičių bulvaras“.

Įdomią veiklą atras kiekvienas

Palangos kurorto šventės metu taip pat kvies tradicinis kermošius „Palangos Juzė“ vyksiantis net tris dienas, kermošiuje galėsite įsigyti tautodailės ir kulinarinio paveldo gaminių, taip pat menininkų darbų. Žiūrovų lauks ir nuotaikingi etnografiniai bei Palangos kolektyvų koncertai, sportinės veiklos, tarptautiniai renginiai, vyks vaikų ir jaunimo pramogos, senjorų popietė, muzikinio fontano sezono atidarymas.
Šeštadienio vakaras taip pat bus įspūdingas, scenoje pasirodys muzikinės laidos „Lietuvos balsas“ dalyviai, taip pat gyvo garso programą pristatys Linas Adomaitis su grupe. Vakarą užbaigs šventiniai fejerverkai.

Programa (atsisiųsti)

 

***

Tautodailininkų, tradicinio amato puoselėtojų registracijos į šventę „Palangos kurorto šventė 2017“

  1. KERMOŠIAUS TAISYKLĖS
  2. PRAŠYMAS DĖL REGISTRACIJOS PREKIAUTI AR TEIKTI PASLAUGAS ŠVENTĖJE „PALANGOS KURORTO ŠVENTĖ 2017“
  • Gegužės 26 - 28
Daugiau informacijos