Giedrė Kilčiauskienė ir Džiazo miniatiūros: naujo albumo „VII“ pristatymo koncertas

Giedrė Kilčiauskienė ir Džiazo miniatiūros: naujo albumo „VII“ pristatymo koncertas

Giedrė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, – universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. 2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos titulą muzikiniuose apdovanojimuose M.A.M.A. Tais pačiais metais ji išleido ir pirmąjį savo solinį albumą pavadinimu „Optinė apgaulė“, kuris susilaukė puikių įvertinimų.

„Lengvo džiazo įtakos nevengianti dainininkė iš esmės šiame albume kuria popmuziką – bet tokią, dėl kurios niekam neturi būti gėda. Gražią, kokybišką, melodingą“, – vertindamas albumą rašė muzikos kritikas Ramūnas Zilnys.

Klube "Vandenis" Giedrė atliks autorines dainas iš šio albumo, taip pat žiūrovai galės išgirsti dar neįrašytas naujausias dainas bei buvusių atlikėjos grupių dainas.

Dainininkė scenoje pasirodys kartu su ekspresyviais, charizmatiškais ir profesionaliais muzikantais – Andrej Polevikov, Vyčiu Nivinsku bei Dariumi Rudžiu.

  • 2017-03-18  nuo 20:00
2017-03-18 20:00 2017-03-18 20:00 Europe/Vilnius Giedrė Kilčiauskienė ir Džiazo miniatiūros: naujo albumo „VII“ pristatymo koncertas Giedrė, žinoma kaip grupių „Empti“ ir „Pieno lazeriai“ bei „Blue in Bossa“ projekto vokalistė, – universaliu talentu apdovanota atlikėja, lygiai taip pat gerai besijaučianti ir stilingai pateikianti tiek anksčiau minėtų grupių repertuarą, tiek džiazo standartus. 2013 m. Giedrė laimėjo metų atlikėjos... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-749/ Muzikos klubas „Vandenis“, Birutės al. 47, Palanga, Palangoje info@vandenis.lt
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos