Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Mažeikių „Mažeikiai“

Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Mažeikių „Mažeikiai“

Sausio 28 d. 16 val. Palangos arenoje - krepšinis - palangiškiai susitinka su Mažeikių ekipa. Palangos klubas laimėjo 5 rungtynes iš eilės. Nesustosime ir sieksime šią seriją pratęsti ir toliau! Atvyk į rungtynes ir didžiuokis tavo miesto garbę ginančia ekipa!

Bilieto kaina - 2.50 euro, o moksleiviams, studentams ir senjorams - 1.50 euro.
Juos įsigyti galite paspaudę ant šios nuorodos: www.bilietai.lt/lit/renginiai/sportas/palangos-palanga-mazeikiu-mazeikiai-206905

Bilietus galite įsigyti ir prieš rungtynes Palangos arenoje esančioje kasoje.

Renginio dieną bilietai brangs ir kainuos:
- moksleiviams, studentams, neįgaliesiems, senjorams - 3 EUR
- be nuolaidos - 4 EUR

Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina teisingu keliu.Čempionate iškovota trečioji vieta.Naująjį sezoną Palangiškiai pasitinka atjaunėję, bet ambicingi kaip visada.

Palangos krepšininkai sieks įrodyti, kad naujame sezone gali pasirodyti dar geriau.

Komandoje liko  Mindaugas Reminas, Aurimas Urbonas bei vienas perspektyviausių jaunųjų talentų Vitalijus Kozys. Į komandą pavyko prisivilioti vieną geriausių RKL lygos žaidėjų Antaną Bertašių. Iš JAV atvyko amerikietis Johnathanas Hudsonas.

Ar pavyks Palangos krepšininkams pakilti laipteliu aukščiau išvysime jau greitai!

BC Palanga namų rungtynes žais Palangos arenoje (Sporto g.3)

Ateik ir palaikyk ambicingą Palangos komandą!

  • 2017-01-28  nuo 16:00
2017-01-28 16:00 2017-01-28 16:00 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Mažeikių „Mažeikiai“ Sausio 28 d. 16 val. Palangos arenoje - krepšinis - palangiškiai susitinka su Mažeikių ekipa. Palangos klubas laimėjo 5 rungtynes iš eilės. Nesustosime ir sieksime šią seriją pratęsti ir toliau! Atvyk į rungtynes ir didžiuokis tavo miesto garbę ginančia ekipa! Bilieto kaina - 2.50 euro, o moksleiviams,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-708/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.50 - 2.50
  • Plačiau