Palangos kurorto muziejus kviečia

Palangos kurorto muziejus kviečia

Kol vakarai dar ilgi, lai šviečia jūra - Palangos kurorto muziejus visus palangiškius kviečia įdomiems susitikimams ir pokalbiams jūros temomis.

Nuo sausio 19 iki vasario 16 d. kiekvieną ketvirtadienį į Anapilio vilą susitikti atvyks ypatingi svečiai – jūros ir mokslo žmonės ir kiekvienas dovanos palangiškiams jūros įkvėptas istorijas.

Palangos garbės pilietis, akademikas Vl. Žulkus papasakos gero filmo vertų istorijų apie vikingus Lietuvoje ir atskleis, kokie lobiai slypi Baltijos dugne. Legendinis kovinių plaukikų vadas V. Krisikaitis išduos narų paslaptis ir pavojingus romantiškus nuotykius po vandeniu. Vienintelio Lietuvoje burlaivio „Brabanderis“ kapitonas V. Vizbaras pasakos nuotykius pasaulio vandenyse, o su laivybos istoriku R. Adomavičiumi prakalbinsime senąjį kurėną, išgirsime ir pamatysime dar daugybę įdomių dalykų.

Turėdamas Anapilio vilos salę su senomis renginių tradicijomis Palangos kurorto muziejus tikisi tinkamai ją naudoti ir vystyti šviečiamąją, mokslo populiarinimo ir meninę veiklą.

Maloniai kviečiame į visus mūsų renginius!

  • 2017-01-19  nuo 17:00
2017-01-19 17:00 2017-01-19 17:00 Europe/Vilnius Palangos kurorto muziejus kviečia Kol vakarai dar ilgi, lai šviečia jūra - Palangos kurorto muziejus visus palangiškius kviečia įdomiems susitikimams ir pokalbiams jūros temomis. Nuo sausio 19 iki vasario 16 d. kiekvieną ketvirtadienį į Anapilio vilą susitikti atvyks ypatingi svečiai – jūros ir mokslo žmonės ir kiekvienas dovanos palangiškiams... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-705/ Palangos kurorto muziejus, Birutės al. 34A, Palanga, Palangoje