Hunter - Pashkevich - Di Benedetto Wind Collective (JAV, Italija, Latvija)

Hunter - Pashkevich - Di Benedetto Wind Collective (JAV, Italija, Latvija)

Jason HUNTER / trimitas (JAV)

Deniss PASHKEVICH / saksofonas (Latvija)
Beppe DI BENEDETTO / trombonas (Italija)
Atis ANDERSONS / pianinas
Stanislav JUDIN / kontrabosas
Jānis JAUNALKSNIS / būgnai


Trys  įžymūs džiazo muzikantai amerikietis Jason Hunter, italas trombonininkas Beppe Di Benedetto, latvis saksofonininkas Deniss Pashkevich ir jo kvartetas susitinka, kad pasidalintų jų instrumentų energija ir muzika.

JASON HUNTER – trimitininkas ir kompozitorius iš Los Andželo. Po muzikos studijų Fullerton kolegijoje ir Berklio muzikos koledže pas tokius džiazo korifėjus kaip Mark Whitfield, Ralph Peterson ir Tiger Okoshi, Jasonas koncertavo su įvairiais projektais visame pasaulyje.
Jasonas šiuo metu gyvena Europoje ir ketina kurti muziką ir koncertuoti.
Jasono Hunter stilius tai maišymas vakarinės pakrantės džiazo šaknų su moderniojo džiazo kūrybiškumu – tai gera muzika ir ausiai ir sielai.

Vienas geriausių italų trombonininkas, kompozitorius, aranžuotojas BEPPE DI BENEDETTO susidomėjo muzika nuo 12 metų. Nuolatinis smalsumas fiksuoti slaptą muzikos kalbą suteikė jam galimybę dalintis scena su tokiais žymiais muzikantais kaip Eumir Deotado, Solomon Burke, Bob Mintzer, Burt Bacharach, Paul Anka, Mario Biondi, Dee Dee Bridgewater, Hengel Gualdi ir daugeliu kitų.

Beppe Di Benedetto yra įrašęs albumus su (Collettivo Soleluna, Jovalive), Mario Biondi (I Love You More, If, Yes You Live, Due), Alexia (Gli Occhi Grandi Della Luna), Jazz Art Orchestra (8 ½, Drums), Kikkombo (Freddo Freddo, Wild Bloom); jis bendradarbiauja su įvairiomis TV programomis ir ilgą laiką buvo Jazz Orchestra CB BAND vadovas ir aranžuotojas.

Beppe Di Benedetto albumas „See The Sky“ tai muzikinės ir gyvenimo patirties, žinojimo ir emocijų rezultatas. Ten yra visko – intensyvumo, minkštumo, minimalizmo, įsiūčio ir romantikos. All About Jazz įtraukė šį albumą į 30 geriausiųjų 2012 metais.
2015 Beppe’s įrašė antrąjį albumą „Another Point Of View“.

www.beppedibenedetto.net

Vienas iš paklausiausių Baltijos šalių muzikantų DENISS PASHKEVICH – Latvijos saksofonininkas, fleitininkas, prodiuseris ir pedagogas. Jo unikali ir galinga muzika prasiskverbia į sielą. Įkvėpimo muzikantas semiasi iš savo stabo, legendinio saksofonininko ir kompozitoriaus Džono Koltreino (John Coltrane) kūrybos.

DenissPashkevich tapo oficialiu nariu garsiuose kolektyvuose Marca Reeds (Prancūzija), Theo Wanne (JAV) ir P.Mauriat (Prancūzija), dalyvavo daugiau nei 20 albumų įrašyme.

Muzikantas dalyvavo begalėje koncertų ir turų. Tame tarpe Riga Groove Electro "Balticness", bendradarbiaujant su užsienio reikalų ministerija, Brian Melvin Quartet "Tribute to John Coltrane ", DP trio & George Steele Black History Month tour, "Room" ir daugelyje kitų.

Deniss Pashkevich veikla yra labai įvairiapusė. Kartu su žmona jis yra įkūręs privačią džiazo mokyklą „Performing Art School“. Deniss yra sertifikuotas London IES džiazo muzikos ir improvizacijos mokytojas. Prodiusuoja TV programas ir džiazo koncertus. Yra ilgametis įvairių džiazo seminarų (workshops) Latvijoje ir Europos šalyse vadovas, koncertinių agentūrų ir džiazo muzikos įrašų studijų Denissjazz, Zepirats, Pashkevich Management Group and Riga Room Records steigėjas, muzikos istorijos, vadybos ir kūrybinio darbo komandoje dėstytojas.

www.denisspashkevich.com

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto 54, Palanga).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-03-04  nuo 19:00
2017-03-04 19:00 2017-03-04 19:00 Europe/Vilnius Hunter - Pashkevich - Di Benedetto Wind Collective (JAV, Italija, Latvija) Jason HUNTER / trimitas (JAV) Deniss PASHKEVICH / saksofonas (Latvija) Beppe DI BENEDETTO / trombonas (Italija) Atis ANDERSONS / pianinas Stanislav JUDIN / kontrabosas Jānis JAUNALKSNIS / būgnai Trys  įžymūs džiazo muzikantai amerikietis Jason Hunter, italas trombonininkas Beppe Di Benedetto, latvis saksofonininkas... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-696/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 14.50 - 16.00
  • Plačiau
Kiti koncertai