Lily Dahab (Argentina)

Lily Dahab (Argentina)

Lily DAHAB / vokalas
Bene APERDANNIER / klavišiniai, aranžuotės
Andreas HENZE / kontrabosas
Topo GIOIA / perkusija

Originalios tango interpretacijos, argentinietiško folkloro atspalviai, bosanovos ir sambos pliūpsniai, žaismingi džiazo pipiriukai,– tai yra LILY DAHAB. Dainininkė, kurios balsas, pasak kritikų, „bučiuojas“ ir „kandžiojas“, tarsi sirena atima klausytojui žadą nuo pirmo iki paskutinio akordo.

Švelniai svajinga melancholija, grakšti elegancija ir gundančiai ugningas temperamentas glosto sielą bei varinėja šiurpulius kūnu.

Lily koncertai apgaubti nepaprastos magijos. Jie tarsi nuskraidina į Argentinos platybes, kurios L. Dahab kūryboje išsiskleidžia visu savo grožiu ir palieka pėdsakus kiekvieno klausytojo širdyje...

*****

www.lilydahab.com/about-me

L.Dahab užaugo Buenos Airėse, ten mokėsi muzikos, įrašė bolero albumą ir pradėjo muzikės karjerą. Tačiau, atlikusi pagrindinį vaidmenį Andrew Lloydo Webberio miuzikle „Katės“, ji persikėlė į Ispaniją. Ten dainininkė praleido net devynerius metus, sukūrė daug vaidmenų, tarp jų – Esmeraldos miuzikle pagal Victoro Hugo romaną „Paryžiaus katedra“.

Po to meilė ir nauji karjeros lūkesčiai nubloškė Lily į Berlyną. Čia ji pradėjo bendradarbiauti su pianistu Bene’u Aperdannier, įrašė su jo kvartetu bolero, tango ir bosanovų albumą „Nomade“. Leidinys buvo nominuotas Vokietijos įrašų kritikų apdovanojimui, sulaukė daug liaupsių žiniasklaidoje, atvėrė dainininkei kelią į didžiųjų Europos džiazo festivalių scenas. Dabar ne mažesnė sėkmė lydi ir „Huellas“. Šį albumą taip pat pastebėjo tiek spauda, tiek radijo stotys.

Pasak kritikų, „Huellas“ dainos gniaužia kvapą nuo pirmos iki paskutinės minutės. „Jausmingumas turi naują vardą – Lily Dahab“, „tokio gražaus balso jau seniai negirdėjome“, – žarstė pagyras dainininkei Vokietijos spauda.

L.Dahab be vargo užvaldo savo auditoriją, nes balsu perteikia neaprėpiamą jausmų gamą – nuo švelniausios melancholijos iki deginančios aistros. „Badische Zeitung“ pavadino šį balsą „švytinčiu medumi“. Solistė sudėjo į „Huellas“ programą visą savo polėkį, mintis ir godas.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

Bilietai rezervuojami telefonu 8 648 46042 arba el. paštu info@klubasramybe.lt

  • 2017-02-18  nuo 19:00
2017-02-18 19:00 2017-02-18 19:00 Europe/Vilnius Lily Dahab (Argentina) Lily DAHAB / vokalas Bene APERDANNIER / klavišiniai, aranžuotės Andreas HENZE / kontrabosas Topo GIOIA / perkusija Originalios tango interpretacijos, argentinietiško folkloro atspalviai, bosanovos ir sambos pliūpsniai, žaismingi džiazo pipiriukai,– tai yra LILY DAHAB. Dainininkė, kurios balsas, pasak kritikų,... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-695/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 19.00 - 21.00
  • Plačiau
Kiti koncertai