JAZZ „ANGA“ (Lietuva-Švedija)

JAZZ „ANGA“ (Lietuva-Švedija)

„Anga“ - tai Jesse Emmoth (Švedija/ klavišiniai), Alex Littorin (Švedija/ kontrabosas), Natanael Salomonsson (Švedija/ būgnai), Ramunė Jašinskaitė (Švedija-Lietuva/ saksofonas) ir Leonardas Bėkša (Lietuva/ trimitas). Projekto idėja yra atlikti visų grupės narių kurtas originalias kompozicijas su tikslu apjungus skirtingus grojimo bei kūrybos stilius - išgauti specifinį ansamblio skambesį.

Jesse Emmoth – švedų pianistas, kompozitorius, aranžuotojas ir prodiuseris. Muzikuoti pradėjo kaip būgnininkas, tačiau sulaukęs 18 metų pradėjo groti pianinu ir pasuko džiazo muzikos link. Jesse jau yra išleidęs porą albumų, aktyviai kuria savo bei dalyvauja kitų kuriamuose projektuose Skandinavijoje. Taip pat jis turi savo muzikos įrašų studiją ir prodiusuoja bei kuria įvairių žanrų muziką – nuo džiazo ir akustinio pop iki elektroninės muzikos.

Leonardas Bėkša - universalus muzikas, kompozitorius, aranžuotojas, pedagogas. Multiinstrumentininkas – puikiai grojantis trimitu, fortepijonu, bei kontrabosu, bosine gitara ir sintezatoriais. Įvairių projektų ir festivalių dalyvis Lietuvoje bei užsienyje, konkursų laureatas. Leonardas puikiai valdo džiazo ir klasikinį muzikos žanrus, taip pat dalyvauja roko, pop, folkmuzikos, sakralinės muzikos, dainuojamosios poezijos, bei projektuose su teatralais, domisi elektronine muzika ir prodiusavimu.

Ramunė Jašinskaitė - saksofonininkė, kompozitorė, aranžuotoja. Įvairių tarptautinių muzikos bei tarpdisciplininių menų projektų dalyvė, autorė ir prodiuserė Lietuvoje bei užsienyje. Baigė muzikos studijas Skandinavijoje ir ten kelerius metus aktyviai kūrė bei koncertavo. Ramunė džiazu domisi nuo paauglystės, bet vis labiau eksperimentuoja įvairių žanrų sanplaikomis. Kuria muziką filmams bei spektakliams.

Natanael Salomonsson - švedų būgnininkas, kompozitorius, aranžuotojas, pedagogas. Aktyviai muzikuoja ir yra gausiai kviečiamas į daugybę įvairių projektų bei festivalių Europoje ir Skandinavijoje. Yra išleidęs keletą albumų. Natanael yra contemporary džiazo fanas, bet taip pat noriai ir profesionaliai bando kitus žanrus.

Alex Littorin - švedų kontrabosistas, groti pradėjo 14 metų, bet tik būdamas 18 susidomėjo džiazu ir pasuko solidaus kontrabosininko karjeros link. Aktyviai kviečiamas į įvairius projektus ir garsėjantis savo ypatingo melodingumo solo grojimu. Alex yra įrašęs keletą albumų.

 

Švedų trio Anga:

drive.google.com/file/d/0B--AX6Ob2emtOFlWb2h3aXZfVkk/view

Ramunė Jašinskaitė:

soundcloud.com/ramunejasin

Leonardas Bėkša:

www.youtube.com/watch?v=14nhU9oYia8

  • 2017-01-14  nuo 19:00
2017-01-14 19:00 2017-01-14 19:00 Europe/Vilnius JAZZ „ANGA“ (Lietuva-Švedija) „Anga“ - tai Jesse Emmoth (Švedija/ klavišiniai), Alex Littorin (Švedija/ kontrabosas), Natanael Salomonsson (Švedija/ būgnai), Ramunė Jašinskaitė (Švedija-Lietuva/ saksofonas) ir Leonardas Bėkša (Lietuva/ trimitas). Projekto idėja yra atlikti visų grupės narių kurtas originalias... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-678/ Palangos kurhauzo salė, Grafų Tiškevičių al. 1, Palanga, Palangoje Palangos kultūros ir jaunimo centras info@pkjc.lt
  • Kaina: 10.00 - 11.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos
  • Palangos kultūros ir jaunimo centras
  • +37046048547
  • info@pkjc.lt