Kviečiame į Kalėdinį žygį „JAMAM PAJŪRĮ VILTIMI“

Kviečiame į Kalėdinį žygį „JAMAM PAJŪRĮ VILTIMI“

2016 m. GRUODŽIO 26 d.

Palydint 2016 - gailestingumo metus, visus žygeivius ir šiaurietiškojo vaikščiojimo megėjus iš visos Lietuvos, kviečiami vienytis Vilties žygyje ir dalintis vaikščiojimo ir aktyvaus gyvenimo būdo gamtoje džiaugsmu su visuomene, onkologiniais ligoniais ir jų artimaisiais.

Žygio idėja „Jamam“ gimė 2011 m. šiaurietiškojo ėjimo entuziastams, kaip atsakas į vis didėjantį visuomenės vartojimą ir dėl to dažnesnes ligas, kylančias dėl „nepakankamo judėjimo“. Ilgainiui, „Imti pajūrį“ tapo tradicija, dalyviai atvyksta iš įvairių Lietuvos miestų. Šiais – gailestingumo metais, žygiui norime suteikti gilesnę prasmę, eiti ne tik dėl savo fizinės gerovės, tačiau norime eiti meilės, tikėjimo, gailestingumo ir vilties link, solidaruotis su sergančiais onkologinėmis ligomis bei prisidėti renkant paramą Šv. Pranciškaus onkologijos centrui.

PROGRAMA:

MARŠRUTAS: Palanga - Klaipėda 22 km.
trumpoji šeimų trasa - 5 km.
Startas 11 val. Palangoje (Jūratės ir Kąstyčio skvere) (prieš Palangos tiltą)
Šeimų trasa veiks nuo 14 iki 17 val. Prie šv. Pranciškaus onkologijos centro. Savanorių g. 4, Klaipėda.

IŠANKSTINĖ DALYVIŲ REGISTRACIJA vyks iki gruodžio 22 d.
Startinė auka – 5 EUR.
Einantiems šeimų trasa, auka – 3 EUR.
Savanoriškų aukų suma neribojama ir bus galima renginio metu aukoti į aukų dėžutę. Visos surinktos lėšos skiriamos Klaipėdos Šv. Pranciškaus Onkologijos centrui remti.

Visi, iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus atminimo dovanėles bei diplomus.

Išankstinė registracija:
http://www.viltiesbegimas.lt/registracija/182

Registracija žygio dieną : Palangoje 10:30-11:00 (Jūratės ir Kąstyčio skvere).

Renginio organizatoriai:
VŠĮ Klaipėdos fizinio aktyvumo centrasšv. Pranciškaus Onkologijos centras
šv. Pranciškaus Asyziesčio vienuolynas
Vilties miestas

Kontaktai pasiteiravimui +370 61002993, Ina Lukoševičienė

Kviečiame pasidalinti renginiu su artimais!

  • 2016-12-26  nuo 11:00
2016-12-26 11:00 2016-12-26 11:00 Europe/Vilnius Kviečiame į Kalėdinį žygį „JAMAM PAJŪRĮ VILTIMI“ 2016 m. GRUODŽIO 26 d. Palydint 2016 - gailestingumo metus, visus žygeivius ir šiaurietiškojo vaikščiojimo megėjus iš visos Lietuvos, kviečiami vienytis Vilties žygyje ir dalintis vaikščiojimo ir aktyvaus gyvenimo būdo gamtoje džiaugsmu su visuomene, onkologiniais ligoniais ir jų artimaisiais. Žygio... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-677/ Palanga, Palangoje VŠĮ Klaipėdos fizinio aktyvumo centrasšv. Pranciškaus Onkologijos centras, šv. Pranciškaus Asyziesčio vienuolynas ir Vilties miestas
Daugiau informacijos
Kiti kiti renginiai