Vizijos iš Lotynų Amerikos

Vizijos iš Lotynų Amerikos

Antonio PALMISANI /vokalas/gitara/cavaquinho (Italija)
Gabriel PRADO / vokalas/ perkusiniai instrumentai (Kuba)
Gediminas SVILAS / bosinė gitara
Gediminas STANKEVIČIUS / būgnai

Žydinčius muzikinius ritmus bei kaitinančią atmosferą atneša unikalūs atlikėjai su projektu „Vizijos iš Lotynų Amerikos“!

Antonio Palmisani – tolimoje Kuboje ir Portugalijoje savo mėgstamų muzikinių stilių mokęsis Antonio jau nuo 8-erių groja pianinu, akustine gitara, tradicine lotynų amerikos gitara bei dainuoja ispanų, portugalų, italų ir anglų kalbomis.

Gabriel Prado – jaunas perkusininkas turintis ypatingą balsą ir neeilinį ritmo pojūtį. Samba mokyklose mokęsis iš meistrų, Gabriel sugeba tiesiog puikiai perteikti autentišką kubietiškos ir braziliškos muzikos skambesį. Per savo trumpą karjerą vaikinas jau yra grojęs su ne viena Lotynų Amerikos muzikos žvaigžde tiek savo šalyje, tiek Europoje.

Programoje populiarios Lotynų Amerikos dainos.

Bilietus galima įsigyti Bilietai.lt sistemoje ir viloje „Ramybė“ (Vytauto g. 54).

  • 2016-12-03  19:00 - 21:00
2016-12-03 19:00 2016-12-03 21:00 Europe/Vilnius Vizijos iš Lotynų Amerikos Antonio PALMISANI /vokalas/gitara/cavaquinho (Italija) Gabriel PRADO / vokalas/ perkusiniai instrumentai (Kuba) Gediminas SVILAS / bosinė gitara Gediminas STANKEVIČIUS / būgnai Žydinčius muzikinius ritmus bei kaitinančią atmosferą atneša unikalūs atlikėjai su projektu „Vizijos iš Lotynų Amerikos“!... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-648/ „Ramybės“ kultūros centras, Vytauto g. 35, Palanga, Palangoje „Auksiniai renginiai“ info@klubasramybe.lt
  • Kaina: 15.00
  • Plačiau
Daugiau informacijos