Jaunimą kviečia renginių ciklas „Ateik. Išgirsk. Veik“

Jaunimą kviečia renginių ciklas „Ateik. Išgirsk. Veik“

Lapkričio 15, 22 ir 29 dienomis bei gruodžio 6 d. Palangos m. savivaldybes viešojoje bibliotekoje vyks renginių ciklas, skirtas Palangos ir ne tik Palangos jaunimui, „Ateik. Išgirsk. Veik“. Nemokami jaunimui skirti ­renginiai – pilietiškumo, savanorystės, verslumo ir įsidarbinimo temomis. Renginių pradžia 16 val.

Jaunas žmogus susiduria su nemažai problemų, tarp kurių ­– motyvacijos stoka, nepasitikėjimas savimi, informacijos, žinių trūkumas, užimtumo bei įsidarbinimo galimybės, nedarbas ir kitos. Paminėtina ir iniciatyvumo bei verslumo, būtinų norint įsitraukti į šiandienos žinių ekonomikos ir visuomenės veiklą, stoka.

Siekiant paskatinti jaunimą būti aktyvesnį, domėtis ir dalyvauti visuomeninėje veikloje, Palangos ir ne tik Palangos jaunimui siūlomas renginių ciklas „Ateik. Išgirsk. Veik“. Šis renginių ciklas skirtas jaunimui nuo 14 iki 29 metų.

Bendradarbiaujant su skirtingomis institucijomis ir verslo atstovais, šiuo projektu siekiama suteikti jaunimui daugiau informacijos, supažindinti su galimybėmis mokslo, darbo, savanorystės ir verslo kūrimo srityse bei įkvėpti pasitikėjimą savimi.

Renginiuose dalyvauti kviečiami pranešėjai iš įvairių valstybinių ir visuomeninių institucijų ir verslo organizacijų. Renginių trukmė – 1 – 1,5 val.

Projektą įgyvendina asociacija „Ateities specialistų klubas“. Projektą iš dalies finansuoja Palangos miesto savivaldybė. Renginiai – nemokami.

  • 2016-11-15  nuo 16:00
2016-11-15 16:00 2016-11-15 16:00 Europe/Vilnius Jaunimą kviečia renginių ciklas „Ateik. Išgirsk. Veik“ Lapkričio 15, 22 ir 29 dienomis bei gruodžio 6 d. Palangos m. savivaldybes viešojoje bibliotekoje vyks renginių ciklas, skirtas Palangos ir ne tik Palangos jaunimui, „Ateik. Išgirsk. Veik“. Nemokami jaunimui skirti ­renginiai – pilietiškumo, savanorystės, verslumo ir įsidarbinimo temomis. Renginių... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-631/ Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka, Vytauto g. 61, Palanga, Palangoje
Kiti kiti renginiai