Nemokami šiaurietiško ėjimo užsiėmimai

Nemokami šiaurietiško ėjimo užsiėmimai

Kviečiame nepraleisti progos ir atvykti į paskutinius šiais metais organizuojamus NEMOKAMUS šiaurietiškojo vaikščiojimo užsiėmimus Palangoje. Pasidžiaukime paskutiniu rudens mėnesiu kartu ir dar pasimokykime šiaurietiškojo vaikščiojimo technikos.

Visuomenės sveikatos specialistai Jums suteiks naudingų teorinių žinių apie šią fizinio aktyvumo formą ir padės įgyti praktinių žinių, dėl kurių šiaurietiškasis ėjimas taps be galo smagus ir naudingas užsiėmimas, paįvairinantis Jūsų kasdienybę!
TEISINGAI vaikščiojant dirba daugiau nei 90 proc. visų kūno raumenų! Šiaurietiškas ėjimas – lengvai išmokstama ir tinka bet kokio amžiaus žmonėms!

Užsiėmimų laikas lapkritį:
Lapkričio 9 bei 30 dienomis 17.15 val., renkamės prie V. Jurgučio pagrindinės mokyklos įėjimo (Kretingos g. 21, Palanga).
 BŪTINA išankstinė registracija (nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį ir ūgį): mob. tel. 8 640 93 342, tel. (8 46) 31 02 68 arba el. paštu: evelina@sveikatosbiuras.lt.
P.S. Nesusirinkus grupei bei esant prastoms oro sąlygoms mokymai nevyksta.
SVARBU! Jeigu sergate, vartojate vaistus arba gydytojas jums rekomendavo riboti fizinį aktyvumą, prieš pradėdami lankyti šiaurietiškojo ėjimo pamokas, kaip ir bet kokias kitas treniruotes, pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.
 Klaipėdos visuomenės sveikatos biuras veikla vykdo pagal sutartį su Palangos miesto savivaldybe.

  • 2016-11-09  nuo 17:15
2016-11-09 17:15 2016-11-09 17:15 Europe/Vilnius Nemokami šiaurietiško ėjimo užsiėmimai Kviečiame nepraleisti progos ir atvykti į paskutinius šiais metais organizuojamus NEMOKAMUS šiaurietiškojo vaikščiojimo užsiėmimus Palangoje. Pasidžiaukime paskutiniu rudens mėnesiu kartu ir dar pasimokykime šiaurietiškojo vaikščiojimo technikos. Visuomenės sveikatos specialistai Jums... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-616/ prie V. Jurgučio pagrindinės mokyklos įėjimo, Kretingos g. 21, Palanga, Palangoje evelina@sveikatosbiuras.lt
Daugiau informacijos
Kiti sporto renginiai