Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Molėtų „Ežerūnas-Karys“

Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Molėtų „Ežerūnas-Karys“

Lapkričio 12 d. 16 val. Palangos arenoje vėl karaliaus krepšinis. „Palangos“ krepšinio klubas rungtyniaus prieš Molėtų "Ežerūno" komandą. Atvykite į Palangos areną ir palaikykite savo miesto ekipą.

„Palangos“ komanda prisideda prie akcijos „Knygų Kalėdos“, kurią vykdo Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Į rungtynes atnešę ne senesnę nei 3 metų KNYGĄ, įeisite BE BILIETO!

Surinktos knygos bus padovanotos Palangos viešajai bibliotekai. Taip pat žiūrovai turės galimybę laimėti Palangos fanų marškinėlius. 

Bilietus ir abonementus į BC „Palanga“ komandos rungtynes platina www.bilietupasaulis.lt. Abonemento kaina į reguliaraus sezono rungtynes - 50 eurų. Moksleiviams, studentams ir senjorams kaina - 30 eurų.

Bilieto kaina www.bilietupasaulis.lt - 2.50 euro, o moksleiviams, studentams ir senjorams - 1.50 euro.

Bilietus galite įsigyti ir prieš rungtynes Palangos arenoje esančioje kasoje. Bilieto kaina suaugusiems - 4 eurai, moksleiviams, studentams ir senjorams - 3 eurai.

 

Praėjusį sezoną NKL lygoje BC Palanga įrodė, kad eina teisingu keliu. Čempionate iškovota trečioji vieta.

Naująjį sezoną Palangiškiai pasitinka atjaunėję, bet ambicingi kaip visada. Palangos krepšininkai sieks įrodyti, kad naujame sezone gali pasirodyti dar geriau. Komandoje liko  Mindaugas Reminas, Aurimas Urbonas bei vienas perspektyviausių jaunųjų talentų Vitalijus Kozys. Į komandą pavyko prisivilioti vieną geriausių RKL lygos žaidėjų Antaną Bertašių. Iš JAV atvyko amerikietis Johnathanas Hudsonas.

Ar pavyks Palangos krepšininkams pakilti laipteliu aukščiau išvysime jau greitai!

BC Palanga namų rungtynes žais Palangos arenoje (Sporto g.3).

Ateik ir palaikyk ambicingą Palangos komandą!

  • 2016-11-12  nuo 16:00
2016-11-12 16:00 2016-11-12 16:00 Europe/Vilnius Krepšinio rungtynės Palangos „BC Palanga“ - Molėtų „Ežerūnas-Karys“ Lapkričio 12 d. 16 val. Palangos arenoje vėl karaliaus krepšinis. „Palangos“ krepšinio klubas rungtyniaus prieš Molėtų "Ežerūno" komandą. Atvykite į Palangos areną ir palaikykite savo miesto ekipą. „Palangos“ komanda prisideda prie akcijos „Knygų Kalėdos“, kurią... --- //www.palangatic.lt/events-event/id-589/ Palangos sporto arena, Sporto g. 3, Palanga, Palangoje
  • Kaina: 1.50 - 2.50
  • Plačiau
Kiti sporto renginiai